Sayfa 412/486 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    Ben de buradayım, yalnız değilsiniz.
    Böyle giderse,ü % 145 bedelli sermaye artırım kararı rüçhan kullanım tercihi riske girer.
    o sermaye artırımı spk dan çıkar ve tamamlanırsa, önü açık. Ama fiyat 1 'e doğru inerse kimse rüçhan hakkı kullanmaz, o sebeple, yukarı bir düzeltme veya reaksiyon göstermesi lazım, kimbilir belki de bu sermaye artırımını desteklesin diye hakim ortaklar girip mal almak zorunda kalabilir.
    Umarım....
    şu durumda kimse girmez bedelliye çokta ihtiyaç yoktu zaten fiyatı yukarı çekip rüçhanı kullanmaya yada satmaya cazip hale getirmeleri lazım bedelliyi başarıyla atlatırsa önü epeyce açılır sıfırdan kurmaya kalksan 200 milyon USD den aşağı kurulmaz 10 luk hisse bu fiyatlarda

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    Ben de buradayım, yalnız değilsiniz.
    Böyle giderse,ü % 145 bedelli sermaye artırım kararı rüçhan kullanım tercihi riske girer.
    o sermaye artırımı spk dan çıkar ve tamamlanırsa, önü açık. Ama fiyat 1 'e doğru inerse kimse rüçhan hakkı kullanmaz, o sebeple, yukarı bir düzeltme veya reaksiyon göstermesi lazım, kimbilir belki de bu sermaye artırımını desteklesin diye hakim ortaklar girip mal almak zorunda kalabilir.
    Umarım....
    Yanlız olmadığıma sevindim . Ben aldım o düştü ben aldım o düştü bugün birdahaki aldım mevcut mal kadar ama bu sefer yazmayacağım çünkü yazınca sitrese giriyor adi pala
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Bu şekil düşmeye devam ederse bedelli onaylanmaz DİE düşünüyorum

4. Mrb ortaklar yukardan yakalandik buna, daha once bedelliye girmedim, bedelli karari alinirsa girmek zorunda miyim? Zararina mal vermek istemiyorum. Bilgilendiriseniz sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Mrb ortaklar yukardan yakalandik buna, daha once bedelliye girmedim, bedelli karari alinirsa girmek zorunda miyim? Zararina mal vermek istemiyorum. Bilgilendiriseniz sevinirim.
    Valla ben ilk malı 6 sın da aldım 3 defa eşit miktar da mala girdim ben de zarardayım

Ne biçim verişi var anlamadım arkadaş

Endeks üstünde göçüyor mübarek

Bedelli daha onaylanmadı DİE biliyorum bu şekil şelale de devam ederse onaylanır mı bilemiyorum

6. Valla arkadaşlar sorun bende mi anlamadım

Ayın 6 sında bir girdim

Her iş günü düştü ben ekledim yine düştü

Aldığımız rakamın hiç üstüne çıkmak nasip olmadı

Eziyorlar mübarek

7. 1,23 ü de hızlı kırdı maalesef, yorumlamak veya bir çıkarım yapmak kolay değil.
    Bu kadar zayıf kalacağını hiç beklemiyorduk maalesef.
    Sanki virüs krizi direkt bunu vurmuş gibi:-(
    Dünya borsaları böyle devam eder ve çökerse aşağıdaki güçlü destek 1 TL görünüyor , oraya da az kaldı.
    Ben 1,19 dan almaya devam ediyorum.
    hayırlısı.

8. Ben anlayamadım uşağı

99 xx lerde 1.41 görüyor en düşük

Şimdi ise 1.19 lar

Endeks üstü eziyor

1 tl ye gelirse bedelli işi nasıl olacak

Sayfa 412/486 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları