Sayfa 417/486 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Eveettttt...
    Endeks 118/120 bın uşak.. 2,15 tl...

Endeks 100 bine dayandı uşak 1.43 ü geçemiyor...
    Tabı yersen...

Bakalım ne kadar daha yedireceksın ya da yıceksin tabı yuklu mal kaptırınca patinaj çekmen normal...
    Patinaja devam...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Görende teslanın tahtasını yapıyorsun sanır.. Ikı kademe kaldırana kadar göbeğin çatlıyor.. Bacakların titremesin.. 2 TL nın ustunde şhow yapıyordun ama ne iş..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Teyıtte aldın endeksten hadı bakalım..

4. Arkadaslar ucuz diye yeni girdim hisseye de bunun tahtacisi neden bu kadar korkak?...90 kuruslarla ayni dibi goren kristal agyo vs kagitlar 1.75 oldu bu hala 1.40 larda...hatta bedelliyi de sayarsak 1.18 civari olacak 1 2 haftaya..neyseki geri cekilmelerde telegram gruplari varki hemen saldiriyolar yoksa bu pzv kalsa isi zor bu kagidin....sirket seramik acisindan ocak subat ve martin ilk yarisini super gecirdi guzel bir ilk ceyrek bilanco bekliyorum ayrica son bedellilere bakin nasil isliyor surec onay alindiktan sonra ucuz hisse olmadigindan bolunecek diye millet saldiriyo afyon yuzde 70 vakif gyo yuzde 30 prim yapti bedelli onayindan sonra bununkide 1 2 haftaya onaylanacak suan fiyatlar dip sayilir subatta 2.15 gordu bu kagit degerlenmeden pozisyon artirilmali dusuncesindeyim

5. Suan en risksiz hisse 1.4x lı suanki fiyattan maliyetlendiniz yani maliyetiniz bolunmus 1.16 dır diyelim bir şok geldi hisse 1.4x lu rakamlardan 1.2x li rakamlara düştü 1.2x den bölündü hisse ½145 bedelli oldugundan 1.10 olacak yani 1.4x tan suan alan ½25 degil ½5 kaybeder

6. ayrıca bedelli 1 tl den kulladırılacagından suan alıpta maliyeti 115 lerde olusacak arkadasın hisse 1.10 a yani yuzde 35 düsse bile maliyeti 1.05 olur yani yuzde 35 degil yuzde 10 zararı olur hisse de bedelli 1 tl den olacagından 1 tl tabandır savas vs olmadıkca 1 tl nin altına düşmez

7. Haftalık grafikte direnç üzerine atmış şuan 1.60 a kadar önü boş telegramcıların taramalarında çıkar 3 vakte patlatırlar

Şu an piyasa değeri 145 milyon.%145 bedelli ile piyasa değeri kadar sermaye arttırımından para girecek şirkete.Bu hissenin bu fiyatlardan çok.çok yukarlarda olması lazım.

Sayfa 417/486 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •