Special Days Image
Sayfa 5/486 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 33 - 40 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Bu konuyu biliyorum arkadaşlar.ben 10 gün sonradan söz ediyorum.tahvil ana parası 30 milyon ödenecek nasıl?

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Vergidairesine sunulan bilançoya göre satışlarda artma devam ediyor.
    2017 İlk iki çeyrek satışlardaki artış performansı belirleyici olacak.
    Garanti Yatırım, Gedik, Yatırım Finansman son günlerde genellikle net alıcı görünüyorlar.

Ben olumlu görüyorum.
    Şirket neredeyse sermayesi kadar favök karı üretiyor olacak. Ben benzer şirketlerle kıyaslama yaparak değerleme yaptığımda olabilecek tüm iskontoları uyguladığımda bile 3 TL hisse değeri buluyorum.
    Bunun sebebi ne olabilir bilemiyorum.
    Sanırım piyasa biraz daha finansalların düzelmesini görmek istiyor. Yani borç/özvarlık oranlarının dengeye oturmasını bekliyor olabilir.
    Fakat o zamana kadar da hisse fiyatı kademe kademe yükselecektir. Ben Yataşın 1 den 6 lara yürümesi gibi USAK ında kademe kademe yürüyeceğini düşünüyorum. Sabır gösterebilmek çok önemli.
    yataş gibi olacak diye ben yazdığımda moderatör tarafından yazılarım silinmişti..şikayet eden adamda devamlı kötülüyordu ama nedense bizim şikayetlerimiz dikkate alınmıyordu..şimdi bu hisseyi ucuza satanların zararını kim karşılayacak söylermisiniz??????Moderatör mü??

3. Geç bunları bilader,burası hergün güncelleniyo

4. Uşak zirveye çıktı heran hareket hızlanabilir her iki yöne de olabilir

6. Spek amca ben burdayim diyor tum satis lotlarinin sonu 77 ile bitiyor

Sent from my SM-G920F using hisse.net mobile app

Sayfa 5/486 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz