Sayfa 91/486 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 721 - 728 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Ben her kademeden aldım da verdim de...

2. Mesele bugün 2.13 den aldım...2.18 ede satışa yazdım. Bakayım gidecek mi...

3. Kar gördün mu verecen yoksa elinde kalıyor.birkaç ay bekliyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .sende haklısın.....ama bu borsada artık işin b...kunu çıkardılar...her tahtada biri çöreklenmiş...gelenden geçenden geçmeyenden haraç istiyor.....yav senin tahtana bir alıcı gelmiş.....adamın kıymetini bilsene....yok hemen kafasını koparmaya.....yazık.....böyle böyle borsayı bitiriyorlar
    'Koyunun olmadığı yerde keçi kendini Abdurrahman Çelebi sanırmış'Ben boşuna mı buradaki'spekülatör'e GAZMAN diyorum...Onun ayarını verecek bir babayiğit gelsin bakalım tahtaya...Adamı bokunda boğarlar...ama nerde...

5. .Evet sn Talo77;

.söylemlerinizde haklısınız....buradaki arkadaşın tabiri ile GAZMAN haftada iki üç kere yalandan harlayarak parlayarak kendince fırıldak çeviriyor.......ona para kaptırmak,bu küçük kasaba su kurnazı hareketlerine kanmamak lazım......

6.  Alıntı Originally Posted by secifuni Yazıyı Oku
    Sayın bulu sizi sasa dan tanırım fakat sasa da yaptığınız yorumları burda göremiyorum sizce nasıl bir tablo olabilir usak ta

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Usak zor tahtadır , Tahta kalktığı zaman bir anda kalkar, maşallah tahtayı yöneten bütün lotları sayıyor 15-20 önce inceden A-B-C kurumları mal aldı şimdide devam ediyor .
    Tahataya Tekir değil tatar Ramazan gerekli .
    Önümüzdeki hafta daha iyi olur en azından 2.36-37 görürüz.

7.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Usak zor tahtadır , Tahta kalktığı zaman bir anda kalkar, maşallah tahtayı yöneten bütün lotları sayıyor 15-20 önce inceden A-B-C kurumları mal aldı şimdide devam ediyor .
    Tahataya Tekir değil tatar Ramazan gerekli .
    Önümüzdeki hafta daha iyi olur en azından 2.36-37 görürüz.
    ...............................................

8. .Ne büyük başarı....ama sen daha büyük başarılara layıksın...her şey almış başını giderken burada geçen haftalardaki gibi 2,00-2,03.'lere düşürmek yakışır sana .....bu kadar yerinde saydırmak sana yakışmaz.....

Sayfa 91/486 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •