Sayfa 427/486 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Sanırım eskiye rağbet artacak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Hayatımda ilk defa bedelli hisse aldım .Bu durumda bedeliye girmismi oluyorum.10 000 lot diyelim kadar Uşak aldım .1.53 den 0.66 Uşakr aldım 10.000 lot diyelim
    bu durumda ben para yatırmak zorunda mıyım.Bugun aldim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Hayatımda ilk defa bedelli hisse aldım .Bu durumda bedeliye girmismi oluyorum.10 000 lot diyelim kadar Uşak aldım .1.53 den 0.66 Uşakr aldım 10.000 lot diyelim
    bu durumda ben para yatırmak zorunda mıyım.Bugun aldim

Rüçhan almasaydin girmek zorunda değildin. Ama usak R aldığın icin 14.500 lira daha vermen gerekiyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Yok reıs ne yaptın ruchan tahtası kapanacak dıkkat et.. Kapanmadan satmazsan elinde kalır silinir senetler.. Para yatırması gerekenler bölünmeden once alanlar yanı sen bu durumda 10000 lot eski alıp 10000 lot rüçhan alıp katılamazsın bedelliye. Bölünmeden önce hısse alanlara rüchanlar tanımlanır... Tahtada A1 var dıkkat et ben bugun zararına kaçtım.. A1 in tahtası malum sıkıntılı olur...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by aresbilir Yazıyı Oku
    Rüçhan almasaydin girmek zorunda değildin. Ama usak R aldığın icin 14.500 lira daha vermen gerekiyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Öyle şey olmaz bedellıye katılacak olanlar bölünmeden once alanlar.. Düşünün hem rüçhan tahtasından parayla senet alıyorsunuz hemde bedellıye katılmak için şirkete para veriyorsunuz öyle şey olmaz.. Bedelliye katılıp para verecekler öncesinde alıp adlarına rüçhan tanımlananlar.. Zaten sn kahramanın hesabında bölünmeden önce tanımlanan rüçhanlar yoktur..

6. Arkadaşlar sonuç ne şimdi sagolun
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Öyle şey olmaz bedellıye katılacak olanlar bölünmeden once alanlar.. Düşünün hem rüçhan tahtasından parayla senet alıyorsunuz hemde bedellıye katılmak için şirkete para veriyorsunuz öyle şey olmaz.. Bedelliye katılıp para verecekler öncesinde alıp adlarına rüçhan tanımlananlar.. Zaten sn kahramanın hesabında bölünmeden önce tanımlanan rüçhanlar yoktur..
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Yani bu durumda ben bugün girdim Rüçhan tahtası kapandigina göre bedeliye para yatirmayacagim
    hisse 1.52 ve Rüçhan 0.63 kapattı 25 Haziran'da bu fiyatlarda kalırsa hisse 1.52+0.63 olup 2.15 mi olacak hisse böylece para yatirmayacagim.

Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sonuç ne şimdi sagolun

Sonuç bedelliye katılamazsınız ruçhanları tahta kapanana kadar satmalısınız satmazsanız kaldırılacak ruçhan tahtası..ayın 24 ü sondu hatırladığım kadarıyla 24 üne kadar satmalısınız.. Usak e ye birşey olmaz bırleşmeden sonrada devam edecek onlar..

Sayfa 427/486 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •