Sayfa 406/486 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    O kadar ağır o kadar hantal ki aylardır şu komik fiyatlarda oyaliyorlar. hedeflerini artık belli ediyor şerfler. 1.74 nedir ya en az 3.5 tl olması gerekliyken baskiladiklari yerlere bakın.
    Günlükte 1,73 Ve üzeri kapanması Durumunda 2,10 hedefine hızlı hareket eder diyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Günlükte 1,73 Ve üzeri kapanması Durumunda 2,10 hedefine hızlı hareket eder diyorlar.
    Selamünaleyküm. Hedefim yazdığınız rakamın %75 üstü gerisini bilmem.

3. 13-14 ay önce yaptıkları bedelliden (% 130 oranında yapılan) gelen para yetmemiş olacak ki % 145 oranında bir bedelli daha yapmak için yönetim kurulu denen vampir birliği karar almış. Hepimize hayırlı olsun

4. Hisse fiyatı yükselir düşer bu konu hakkında herhangi bir öngörüm yok

daha öncede bu topikte yazdığım. (ben olumsuz düşünürken hisse fiyatı ciddi prim yaptı)

kısa vade borç cok ciddi fazla. Bu gün açıklanan % 145 bedelli ile gelecek kaynak olduğu gibi banka borçlarına gitse dahi kısa vade borçlar bitmiyor.

Önceki bedellisinin üzerinden çok zaman geçmedi. Önceki bedelliden gelen para nereye kullanıldı da bu borç azaltılamadı çığ gibi büyüyor anlayamıyorum.

9 aylıkta ki Finansal gider -47.999.393

yalnızca borcun faizi bu.

Kısa Vadeli Yükümlülükler 443.720.702

yukarıda da bahsettiğim üzre bu durum hisse fiyatına olumlu & olumsuz yansıyabilir ben olumsuz düşünürken ciddi primler yaptı.

Ancak bu borç sarmalından kurtulmak için şirketin bedelli dışında (bedelliyi başarılı bir şekilde hallettikten sonra) varsa iştirak satışına gitmesi gerekir

5. Ege seramik %18 prim yaptığı birgün uşak seramik'in bedelli başvurusu gerçekten şok oldu..inşallah hayırlısı olur diyelim..

6. Uşak resmen ky yı sömürüyor......lanet olsun sana......

7. usakta bedelı ının tarıhı belımı sadece yönetım kurulu kararı alınıpta spk basvurumu yapılacak

8.  Alıntı Originally Posted by ÖMER06 Yazıyı Oku
    usakta bedelı ının tarıhı belımı sadece yönetım kurulu kararı alınıpta spk basvurumu yapılacak
    Bedelli için önce izahname ile spk ya başvuru yapacaklar (ki muhtemelen cumaya kadar başvuruyu yapabilirler) SPK nın incelemesi ve onay ya da ret kararı vermesi süreci genelde 1 ay kadar sürebiliyor.

Sayfa 406/486 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •