Sayfa 234/486 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. iyi akşamlar, bendede usak hissesi var. ana hisseyi mesala yarın satarsam bedelliye katılma hakkım yanarmı tşk.

2.  Alıntı Originally Posted by ceza Yazıyı Oku
    iyi akşamlar, bendede usak hissesi var. ana hisseyi mesala yarın satarsam bedelliye katılma hakkım yanarmı tşk.
    yarın hepsini sat türkiyenin aplee olan avod diye bir hisse var onu al rahat et

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    neden olmasın

4. Arkadaslar merhaba usak hissesi almak istiyorum..ancak bu bedelli isi ne zamn bitecek simdi alip ruchan. para ugrasmk istemiyrm son tarih ne zaman bu bedelli isinde

5.  Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Arkadaslar merhaba usak hissesi almak istiyorum..ancak bu bedelli isi ne zamn bitecek simdi alip ruchan. para ugrasmk istemiyrm son tarih ne zaman bu bedelli isinde
    Şimdi alırsan ruchanla vs ile uğraşmasın. 26.12.2018 tarihinde biter olay. Ama şimdi normal alıp satabilirsin. Dünden itibaren alanlar bedelli, Rüçhan vs ile uğraşmayacak...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sagol cok yardimci oldun

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Hiç yazmam.

Ama joker75 i avod dan çıkarken, uşak aldım demesi üzerine buraya gelmiştim ve bu mesajı görünce, boyun borcudur diye yazıyorum.

Günahtır.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Sagol cok yardimci oldun
    Hak kullanım süresi de 02.01.2018 tarihinde sona erecek. Yani ruchanlari satmayarak bedelliye katılacaklar bu tarihe kadar bedelliden yararlanabileceklerdir, zaten ruchanlari satmayacaklarsa bedelliden yararlanmalilar. Ama dün bugün ve bundan sonra alanlar dediğim gibi normal alım satım yapacaklar. Bedelli Rüçhan vs uğraşmayacak. BEDELLİ SURECİ BİTİNCE BEN HİSSENİN TOPARLAYACAGİNİ DUSUNUYORUM. BURALARDAN YAVAS YAVAS ALMAK GEREKTİGİNİ DUSUNUYORUM. ZATEN HİSSE DİP SEVİYELERİNDE...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 234/486 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •