Sayfa 423/486 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Bugün alanlar bedelliye katılmışmı oluyorlar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

2.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    0,538 rüçhan.

Yanlış okumadıysam son kullanma tarihi 24.06.2020 olarak biliyorum.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bir bedelli fenomeni olarak bunada el attık bakalım,bütün bedellilerden yüzümün akıylan kazançlı çıktım,şimdi sıra bunda...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bir bedelli fenomeni olarak bunada el attık bakalım,bütün bedellilerden yüzümün akıylan kazançlı çıktım,şimdi sıra bunda...ytd.
    Sn. refaba, sensiz bedelli olmaz zaten

is the average of five people around the human..

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sn refeba; mesela nasıl bir kazançtan bahsediyorsunuz tam olarak? Rüçhanların yükselmesinden ise tamam haklısınız ama burada bedelliye katılmak ile rüçhanları satıp bedelliye katılmadan tahtadan mal almak arasında ne gibi bir değer artışı-azalışı var? Üstelik uzun vadeliler için lot kaybı olmadan bedelliye katılmadan ve yeni ilave mal almadan rüçhanları satıp kara geçmek de bir seçenek olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Ben katılacağını düşünüyorum. Bu kadar itibarsızlığı piyasa kaldırmaz diye düşünüyorum. Şahsi fikrimdir elbette.
    Bir önceki bedellide de (%130 ) hisse de olan biri olarak o zaman tanışlar bedelliye katılmadılar. Lakin bu kez katılmaları gerek diye düşünüyorum. Ve tahtacının bir önce ki bedelli de yaptığını bu bedelli sürecinde yapmaması gerek (hisse fiyatının çok fazla düşmemesi gerek). Geçen bedelli de 1 yılımızı yese de sabırla bekleyip kazandık. Tabi daha iyi fırsatları da kaçırdık nasip....

Ana tahta da dün satışta en çok tetikçi A1 Capital vardı 10 milyon üstünde mal sattı. Rüçhan tahtasında da alıcıydı. A1 de ki adem oğlu sana muhabbet ile selam ederim....

7. Şirket olarak emsallerinden %100 ucuz fiyat olarak!
    Spek Naz caz yapıyor
    İnsin 1 TL olsun malı mülkü Uşak’a yüklerim!
    Ama paranın bir maliyeti var spek efendi yemezler indiremezsinnnn

8. Aynı sektördeki şirketlerin hisselerine göre çok ucuz. Ancak sahibi yok.

Sayfa 423/486 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •