Sayfa 296/486 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by chirak Yazıyı Oku
    Tahtada zararına satış yapılıyor falan diyorlar güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. 70 kuruş üzeri her fiyattan para kazanıyor adamlar. Daha da ötesi %20 brüt kar marjıyla 300 milyon (en iyi faiz 30-40 aralığında şu dönemde) kısa vadeli borç çevirmeye çalışan firmanın nitelikli ortakları durumu biliyor ve batan gemiyi terkeden fareler gibi indiler bedelli durağında

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hepsine katılırdım dediklerine yalnız şu 0,70 üstü olmasaydı. Şöyle sorayım bedellide çıkan hisselerin maliyeti neden 0.7 kuruş olsun daha önceki maliyetlerinden bahsediyosan, onlar çoktan inmişlerdir trenden, şu an bedelliden çıkan hisseler satılıyor az kaldı bu satışın bittiğini işlem hacmi 2-3 milyon arası olduğunda anlayabiliriz. Sonra aylarca yatayda kalır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

birleşme açıklaması havuçtur....havuca atlamayın....bu hissede her türlü o fiyata geri veren 5milyon çıkar...ve iptal olur...o beklentiyle mal alanlar da evlat sahibi olur. şirket ucuz ama bu ara çok tehlikeli...çok derinleşti ve kalkması zorlaştı. izlemek lazım

3.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    birleşme açıklaması havuçtur....havuca atlamayın....bu hissede her türlü o fiyata geri veren 5milyon çıkar...ve iptal olur...o beklentiyle mal alanlar da evlat sahibi olur. şirket ucuz ama bu ara çok tehlikeli...çok derinleşti ve kalkması zorlaştı. izlemek lazım
    Kapa yeni düşen habere göre birleşme konusunda ciddi görünüyorlar. Mantıklı açıklama yapmışlar

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    kapa yeni düşen habere göre birleşme konusunda ciddi görünüyorlar. Mantıklı açıklama yapmışlar

vky-l29 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    ciddi adam dalgageçer gibi 5 milyonun geçerse geri almam diye açıklama göndermez...piyasa ciddiye alsa 1.20 geri alım olacak hisse 90 larda sürünmez...böyle ciddiyet olmaz...ayay arkadaşa katılıyorum...
    @karahanager

5.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Kapa yeni düşen habere göre birleşme konusunda ciddi görünüyorlar. Mantıklı açıklama yapmışlar

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dostum ne yi mantıklı hemen satış olarak değerlendirdi ciddiyetten uzak olduğu değerleme raporunun bile olmamasından anlaşılır yüzlerce birleşme oldu hangisinde bu kadar eksik bilgi gördünüz ben görmedim. Spk onay vermeden ben birleşicem demekle olmaz bu işler. Ne yapmaya çalıştıkları belli aslında arayın yatırımcı ilişkilerini sorun bakalım ne diyecekler görün. Ağzında lafı geveleyip duruyolar.

6. Insan utanır...17 milyon dolar piyasa degeri...bedelli yapmışsın yeni...iki villa parası...brava bravaaa size...
    @karahanager

7. İşte bu yüzden patron çok önemli. Yatırımcının güveni nasıl sarsılır, temeli güçlü şirket nasıl hiç edilir gerçek bir tez konusu bu Uşak. Patronu nedeniyle alınmayacak şirketler grubuma ekledim. Mndrs, doğan grubu , ihlas grubu , zorlu grubu , Galip kagitlari , yatırım ortaklıkları gibi kendi yasaklı listemde artık bu Uşak..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

8. USAK - Uşak Seramik

En basitini düşünün ayrılma hakkı nedir?
    Yapılan işlem aklınıza yatmazsa ayrılırsınız doğrumu, şimdi birleşicek şirketin değeri ne bilmiyorum belki ederi 2 milyon usd ve şirket 1’e alıyo ve bu karlı avantajı kullanıcam.
    Aslında organize olup bütün hisse sahipleri birleşip çoğunluğu oluşturarak oylamada çağrı limitini kaldırıp birleşmeyi onaylayacak nasıl olsa çoğu piyasada ve yönetimdekilerin elinde %18 var

Sayfa 296/486 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •