Sayfa 443/486 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. ha uşağım ha
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Orta vadeli düşünenler için elden çıkarılmayacak bir hissedir!

(YATIRIM TAVSİYESİ: Başkasının aklıyla hareket edenler, kaybetmeye mahkûmdur!)

3. Eeee uyu bakalım!
    Seni böyle uyuturlar mı sanıyorsun!

4. uyuyan dev uyanır mı? bilinmez )) gibisine...
    Burada paylaştığım bilgiler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir, kendi kişisel subjektif görüşlerim olup dikkate alınmaması önemle rica olunur.

5.  Alıntı Originally Posted by petis Yazıyı Oku
    uyuyan dev uyanır mı? bilinmez )) gibisine...
    Mutlaka bir gün uyanır da, hani derler ya “dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlarmış” Bu tahta da o misal.

6. Şu bir gerçek:Hiç bir yerde kolay, hemen para kazanılmaz!
    Derler ki: Acil ihtiyaç duyabileceğin ve kaybettiğinde çok ama çok üzüleceğin parayla borsada işlem yapma!
    Grafikti, teknik analizdi hepsi hikaye!
    Adamlar yapay zekalı robotlarla işlem yapıp paraya para demiyorlar!
    Burada parası olanın sözü geçiyor!
    Ancak yatırımları güçlü,
    Bilançoları olumlu,
    Yatırımcısı sabırlı olan hisseler er veya geç yatırımcısının yüzünü güldürür!
    Şimdilik tebessüm edelim, sonra güleriz!

7. Dünki çakış tuzak(sa) bu sayede düşeni kıranın onayını da alan hissede ilk direnç 2.46,sonra sırasıyla 2.52 ve 2.68 ler gibi geliyor bana.Ege seramik 8.5 TL iken biz 2.68 görmüşüz.Şimdi ege seramik 11.430 TL.Bu hesaba göre bizim de ne olacağımızı varın siz hesaplayın.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Dünki çakış tuzak(sa) bu sayede düşeni kıranın onayını da alan hissede ilk direnç 2.46,sonra sırasıyla 2.52 ve 2.68 ler gibi geliyor bana.Ege seramik 8.5 TL iken biz 2.68 görmüşüz.Şimdi ege seramik 11.430 TL.Bu hesaba göre bizim de ne olacağımızı varın siz hesaplayın.
    .
    Syg
    Hocam belki iyi bir kıyas olmayabilir ama egser sermaye 75 milyonken kabaca 53 milyon karı var. Bizim uşak sermaye 245 milyonken karı 7.5 milyon. Keşke gitsin diyorum ama iyi bir son çeyrek bilanço beklentisi lazım bence.YTD

Sayfa 443/486 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •