Sayfa 422/486 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Bedelliye son katilma tarihi ne zaman bilen var mı

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Esomar Yazıyı Oku
    Bedelliye son katilma tarihi ne zaman bilen var mı

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket süreç ile ilgili bilgiyi kap a bilderecektir. Henüz bedelli süreci, rüçhan hakkı kullanım tarihleriyle ilgili bir bilgi paylaşmadı. Bu akşam ya da en geç hafta başı süreç ile ilgili bildirim yapacaklarını düşünüyorum.
    İnşallah bir önceki bedelli de yaptıklarını yapmazlar. (Şirket sahiplerinin bedelliye katılmaması, bedelli sürecinde ve sonrasında fiyatın 1 TL hatta 1 TL altına sarkması vs.) Yoksa üçün birini alırlar benden. YTD

3. şirketin halka açıklık oranı 100'de 82 patron diyor ki parayı siz verin şirketi ben yöneteyim ileride söz para kazanacaksınız ama ola ki para kazanamadınız o zaman tekrar Bedelli sermaye artırımı yaparım sizde şirkete parayı koyarsınız şirket şimdiye kadar kaç kere Bedelli sermaye artırımı yapmış kaç kere temettü vermiş bir bakın neye yatırım yaptığınızı iyi bilin sonra ağlamayın

4. Bedelliye yakalanmak istemiyorsanız bugün satmak için son gün

5. 0,538 rüçhan.

6.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    0,538 rüçhan.
    Sizce şirket sahibi bedelliye katılacak mi? Görüşleriniz nedir? Bedelli konusunda son güne kadar beklemeli mi almak ya da Rüçhan satışı için, ne dersiniz yorumlarınız nedir arkadaşlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by aresbilir Yazıyı Oku
    Sizce şirket sahibi bedelliye katılacak mi? Görüşleriniz nedir? Bedelli konusunda son güne kadar beklemeli mi almak ya da Rüçhan satışı için, ne dersiniz yorumlarınız nedir arkadaşlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben katılacağını düşünüyorum. Bu kadar itibarsızlığı piyasa kaldırmaz diye düşünüyorum. Şahsi fikrimdir elbette.

8. Hiç bu kadar kararsız kalmamıştım borsada bir yanım bedelliye katıl diyor bir yanım katılma sat diyor sanırım yarın önümü daha net göreceğim açılıştan sonra...

Yatırım tavsiyesi değildir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 422/486 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •