Sayfa 415/486 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

2. Sirket mayis ayina erteledi temettu dagitma isini, zaten vermeyecekti, bugun de sirketler icin bir karar alinmis. Hep yatirimci aleyhine. Kazanan hep patronlar malesef, bari acgozluluk yapmayip bedelli isini iptal etsin usak yonetimi.

"Hazine ve Maliye Bakanlığının*Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ekonomiye etkisiyle mücadele kapsamında, Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda firmaların*kar dağıtımlarının, 2019 karının yüzde 25'i ile sınırlandırıldığı bildirildi.

Paylaşımda, "İş gücü piyasamızı, istihdamı, şirketlerimizin öz kaynaklarını, sermaye yapılarını ve nakit dengelerini korumalıyız." ifadesine yer verildi.
    " ytd

3. bedelliye ihtiyacı yok en kötü yıllarda bile kar etmiş seramikte en büyük rakipler ispanya italyada üretim durdu seramikte Türkiye rakipsiz ve tek tedarik yeri işler düzeldiği anda seramikçilerimiz mal yetiştiremiyecek dernek başkanları böyle diyor Türkiye seramikte yıldız olacak böyle bir durumda fabrikalara yabancı talebide olacaktır bütün yatırımlarını tamamlamış Uşak bu fırsatı iyi değerlendirmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    bedelliye ihtiyacı yok en kötü yıllarda bile kar etmiş seramikte en büyük rakipler ispanya italyada üretim durdu seramikte Türkiye rakipsiz ve tek tedarik yeri işler düzeldiği anda seramikçilerimiz mal yetiştiremiyecek dernek başkanları böyle diyor Türkiye seramikte yıldız olacak böyle bir durumda fabrikalara yabancı talebide olacaktır bütün yatırımlarını tamamlamış Uşak bu fırsatı iyi değerlendirmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Seramik tüketimi var mı ki. Gayrimenkul inşaat ce inşasta dayslı cimento seramik gibi sektörü de aşırı daraldı. Turizm den sonra en kötü sektörler. Srkör toparlarsa her yerdeki fabrikalarda iş başı yapar elbette. Uşakta pazar geliştirdikçe pozitifleşir

5. Usak seramik tanislar gruba ait. Gecen sefer yaptiklari bedelli parasini ne yaptilar? 2.bedelliyi istiuorlar, usak seramik ile halka acik olmayan diger sirketler ile parasal bir iliski var mi? Spk ya guvenmiuorum masak olayin uzerine gitsin, bu patronlar borsada cok iyi vurgun yaparlar gostermelik valiler kaymakamlar sosyal medya ile yardim yaparlar guven vermesi icin. Hem sirketten yerler, bilancoyu da uygun sekilde suslerler hem de bedelli isteyip iyi vurgun yaparlar. Masak spk ne duruyor?

6. 1.46 sonrasi fisekk, endeks olumlu olursa tabi ytd

7. Galiba grub atladi usaka, bakalim ne olacak pazartesi ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Galiba grub atladi usaka, bakalim ne olacak pazartesi ytd
    Grup derken????, bende ptesı ile beraber ufak ufak mallanmayı düşünüyorum.. Bedelli ve sonrasında guzel bır hikaye doğabilir.. Hayırlısı..
    Son düzenleme : kwon3; 11-04-2020 saat: 20:55.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 415/486 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •