Sayfa 300/486 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Rsı düzeliyor kağıt dönüş sinyali veriyor ama bu a1 ile marbaş sağolsun açığa satıyor beklemekte fayda var bakalım
    Ne mal varmış adamlarda bedevadan mı aldılar da buradan veriyor lar sanki tehlike arz ediyor.ytd.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Milyon milyon lotlari neden koyarki kroyum ama para bende diyorsun yani alsana

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Allah seni bildigi gibi yapsin tanser seramik bu ulkede bist 10 disinda hisse almak g..unu patrona acmak demektir bir kez daha anlasildi....ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. motorları iyice soğuttun..dibi oluşturdun..herşey normal seyrediyor..bir müddet daha baskıla tut bakalım.
    önce 92-93 baktın ordan mal yok 95-96 ya çektin 4-5 milyon mal istiyorsun da buralardan bu kadar malı kim verir sana pala?
    1 ün üstüne atıp orda da bekliyemiyorsun ..teknikçilerin hepsi mal almaya gelecek..
    Kitlendi tahta..buralarda takılacak sanırım.Mal gelmesinin tek yolu bence kimse mal alamadan 1.20 ye ani kedi sıçraması yapıp aşağıya süzülmesi..ama açgözlü..burda haftalarca tutacak sanırım.
    YTD

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

6. bedelli sürecindeki patron onaylı 8 aracı kurumun işi bitti..3 gündür global-şeker-gedik-halk-ziraat-iş yapıyo tahtayı..bu kurumlar bana bir kişiyi hatırlatıyor..umarım o dur..dinsizin hakkından imansız gelir..tam onluk tahta..patron mal dağıtmış ,imtiyaz yok..
    o malları yukardan yedirirler adama..
    ytd

7. Benı yanıltmazsan yarın cümbüş var.. Hadı bakalım uşak sıra sende...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. hadi yapsana yarın da açık A1

Sayfa 300/486 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •