Special Days Image
Sayfa 484/486 İlkİlk ... 384434474482483484485486 SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. İnşaat sektörü hareketlenmeye başladı. Dün çimento ve diğer şirketler prim yaptı. Hepsinin PD/DD ortalama olarak 3 ve üzeri seramik sektöründe en düşük ege seramik bile 2.9 civarında. Usak seramik hala 1 PD/DD ile trade ediliyor. Neye göre hesap yapıldığını çok merak ediyorum. Belki inşaat sektöründe ki hareketlilikle aradaki fark da kapanır.y.t.d.

2. Ha tabana kuvvet..,.,..,...!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    İnşaat sektörü hareketlenmeye başladı. Dün çimento ve diğer şirketler prim yaptı. Hepsinin PD/DD ortalama olarak 3 ve üzeri seramik sektöründe en düşük ege seramik bile 2.9 civarında. Usak seramik hala 1 PD/DD ile trade ediliyor. Neye göre hesap yapıldığını çok merak ediyorum. Belki inşaat sektöründe ki hareketlilikle aradaki fark da kapanır.y.t.d.
    Patrona göre fiyatlanıyor.. Patron demek güven veya güvensizlik demek.. Bu siyasal islamcılarda ağababaları gibi.

4. Endeks düzeltmesini tamamladıktan sonra insaat sektörü ve bileşenlerindeki beklentiyle seriye bağlayacaktır. Kesinlikle bu rakamları hak ettiğine inanmıyorum. y.t.d.

5. Patron %85 ' i sana bana ona kakalamış. Kendi bile güvenmiyor şirketine. Sana bana ona çorba bile vermez. Yani sürünmeye devam keee

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ege bölgesi şirketleri genelde böyle

Suyundanmıdır nedir

7. Ne oldu yahu, yeterince toplandı mı da tavana doğru gidiyor..
    Haber de yok şimdilik!!!!
    Ya da benim portföyü azaltmamı beklemişler!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

8. Bu hafta yurtdışı piyasalara bağlı olarak kendine yön tayin edemeyen endeks 5150 direncini kiramayarak geri çekildi. Önümüzdeki hafta belirsizliklerin ve dış piyasalardaki endişelerin azalmasina bağlı olarak endeksin 5150 direncinin üzerine çıkması halinde uzmanların belirttiği gibi 5500 yeniden hedef seviyeler olarak kabul edilebilir aksi durumda aşağıda 4600 seviyelerine dikkat edilmesi gerektiği vurgulanmakta. Bütün bu beklentiler ışığında geçtiğimiz hafta hisseye olan ilginin devamını ongormekle birlikte hissenin bu hafta yapılacak genel kurul ve yapılması planlanan GES ÇED raporuna ilişkin gelecek olumlu haberlere paralel hareket etmesi beklenebilir. Sektör ortalamalarının altında fiyatlanan hisse için olumlu olması temennisiyle. Y.T.D.

Sayfa 484/486 İlkİlk ... 384434474482483484485486 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •