Sayfa 391/486 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. 2.06 dan 1.75 anlamak mümkün değil.uşak değil ******.YTD

2. Tek tesellim hala yabancıda yüklü mal var. Eğer bizi kandirmiyolarsa

3. kağıdın 10 yıllık ortalaması 1,62 esas faaliyet karı gittikçe artıyor yatırımlarını tamamlamış son teknoloji en kötü dönemlerde bile zarar etmemiş kar marjı çok yüksek faizlerin düşmesiyle finansman gideri iyice azalacak ve yüksek karlar açıklayacak şirkette artık meyvaları toplama zamanı bu gelişmelere rağmen dün saçma bir hareket yaşadık ya düzmece yada birisi satış yapmak zorunda kaldı yabancı ortaklık satış senaryolarınıda gözardı etmemek lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    kağıdın 10 yıllık ortalaması 1,62 esas faaliyet karı gittikçe artıyor yatırımlarını tamamlamış son teknoloji en kötü dönemlerde bile zarar etmemiş kar marjı çok yüksek faizlerin düşmesiyle finansman gideri iyice azalacak ve yüksek karlar açıklayacak şirkette artık meyvaları toplama zamanı bu gelişmelere rağmen dün saçma bir hareket yaşadık ya düzmece yada birisi satış yapmak zorunda kaldı yabancı ortaklık satış senaryolarınıda gözardı etmemek lazım

Benim görüşüm de size yakın. Birileri! Çok yüklü satış yaptı. Ama bu satışlar sadece bunda olmadı dikkat ederseniz. Borsada 2019 da ihmal ettikleri hisseleri (Bu hisseleri bulmak çok kolay aslında sektörler itibariyle çok ve gereksiz düşmüş hisseler) yılsonu denge fiyatlarına getirmek için olduğunu düşünüyorum. Bunu da bir süre taşıttırıcaklar ve alttan toplayacaklardır 2020 de inşaat sektöründe kıpırdama olana kadar. Yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye yazdım. Herkese bol kazançlar dilerim. Hayırlı bir 2020 yılı temenni ediyorum.

5. Mal değişimi yaşanıyor gibi. Perşembe günkü Kapanışa yakın alışlar Ve cuma günü devam eden tetikçi bir kurumun 4 milyon küsür satışları bunun göstergesi. Yabancı pozisyonları değişmemiş sanırım. Biraz daha salınırsa aşağılara, mesela 1,65 gibi, ben pozisyonumu artırmayı düşünürüm.

6.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Mal değişimi yaşanıyor gibi. Perşembe günkü Kapanışa yakın alışlar Ve cuma günü devam eden tetikçi bir kurumun 4 milyon küsür satışları bunun göstergesi. Yabancı pozisyonları değişmemiş sanırım. Biraz daha salınırsa aşağılara, mesela 1,65 gibi, ben pozisyonumu artırmayı düşünürüm.
    faiz olayı bitti borsa yükselen trendde ve epey bir süre devam edecek gibi Uşak gibi kar marjı yüksek ihracat odaklı sanayi şirketleri ön planda olacaktır herkesin ucuz hisse aradığı bir dönemde aşağı çekmesi ancak mal kaptırmasına sebep olabilir bu şirkette borsa yoluyla şirketi ele geçirme durumuda hiçbir zaman gözardı edilmemeli bildiğim kadarıyla imtiyazlı hisse yok %51 i bulan şirketi alır

7. Bence yabancilar yarinda tahtada ne var ne yok siler süpürürler. Cuma günü Bile almışlar yarin neden almasınlar.

8. Açılışta 2 dakika içinde 9 kademe aşağı bastılar.Tam bir rezalet hisseymişsin.YTD

Sayfa 391/486 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •