Sayfa 481/486 İlkİlk ... 381431471479480481482483 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    Kendi namlarina pazarlama şirketi açılması için gerekli yetkiyi %17 payla nasıl almışlar. Araştırmak lazım hukuki boyutu nedir. Y.T.D.
    10 yıl oncesınden bahsediyorum.. Tanışlar pazarlama olması lazım... Çok adeletsiz gelmıstı bu durum bana..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Qua granit dün itibariyle kapasite artışını tamamlayıp kapasiteyi 41 milyon M2 ye yükselttiğini açıkladı. 2023 yılında kurulu kapasiteyi 36 milyon M2 ye yükseltmeyi planlayan uşak seramik bakalım 2023 yılında qua granit gibi başarıli olabilecek mi. Qua granit şu an 924 milyon dolar piyasa değeriyle işlem gormekte.Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    Qua granit dün itibariyle kapasite artışını tamamlayıp kapasiteyi 41 milyon M2 ye yükselttiğini açıkladı. 2023 yılında kurulu kapasiteyi 36 milyon M2 ye yükseltmeyi planlayan uşak seramik bakalım 2023 yılında qua granit gibi başarıli olabilecek mi. Qua granit şu an 924 milyon dolar piyasa değeriyle işlem gormekte.Y.T.D.
    fabrıka basarılı zaten ama ortada kar yok..........
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Yazın sevgili arkadaşlar..Egser bu yöntemi yıllarca kullandı..Sonra baskıyla vazgeçti..Sılvr hala aynı numarayla karı yatırımcısına göstermiyor..Sanırım Gents da öyle...Egser ve Sılvr ı şikayet etmiştim..Lütfen takipci olalım..Önce Spk..SPK kulak arkası yaparsa..SPK yıda Cimer e.Regulatör bu istismarı önleyecek masa kursun.

5. 4,59 devre kesti yine..,,.,.,....
    Çok prim yaptı da düzeltmede dümdüz oluyor yine.... iyice kabak tadı verdi .,.,,.,....
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

6. Seramik sektöründe faaliyet gösteren fabrikalar 12aylik bilançolar dikkate alındığında muhtemelen tarihi karlar aciklayacaklar. Bilançolar açıklanınca ya kadar geçecek süre içersinde muhakkak ki hisse değerlerinde ve PD/DD leride artacak. Şuan en düşük seviyede bulunan ve 4pd/DD ile işlem gören ege seramik bile gösterdiği performansla bu rakamın da çok üzerine çıkacağını göstermekte. Öte yandan yaptığı ciro ve çıkacağı kapasite dikkate alındığında 1.3 gibi bir PD/DD ile işlem gören uşak seramik hangi kriterlere göre fiyatlaniyor çok dikkat çekici. 2023 yılınin herkesin beklentileri doğrultusunda gerçekleşmesini temenni eder esenlikler dilerim. Y.T.D.

7. Bakalım bu hafta Ekim ayında modernizasyon kapsamında kapatılan fırınlarda ilgili bir açıklama yapilacakmi. 31 Aralık itibariyle biteceği belirtilmişti. Y.T.D.

8. Endeks 2,19 yeşil... Hisse yine ters köşe .,,..,..,...
    4,53-4,65 makas!!!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Sayfa 481/486 İlkİlk ... 381431471479480481482483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •