Sayfa 452/486 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. USAK - Uşak Seramik

..........

2. Sırtlanlar uzaklaştırılırsa önümüz açık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Ne sırtlan kaldı, ne önümüz nede biz...
    game over
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

4. Sayın Toibek ve Sayın sensitive' e laf edenler hayatlarının dersini almamıştır umarım !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Arkadaşlar hissede beklenen herhangibir
    sıkıntı varmı acaba... şimdiden teşekkür ediyorum
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6. Hisse özelinde sorun olduğunu düşünmüyorum fakat hissedeki grupta sorun var orası kesin. Ya dünkü düşüşe hazırlıksız yakalandılar ya karsandaki pozisyonlarından ötürü burayı düşürdüler diye tahmin ediyorum. Tamamen kendi tahminlerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hissede beklenen herhangibir
    sıkıntı varmı acaba... şimdiden teşekkür ediyorum
    Sadece teknik çalıştı ve ikili tepenin gereği olan 2.30'lara gelindi. Ayrıca haftalıkta da macd kendini çok net belli ediyormuş.
    Bu bilinçli ve düşünerek yapılmış bir hareket.Herhalde tabanı bozup bozup açmaları ilerisi için bir ışık tutacak. İzlemedeyim şu anda hisseyi o kadar çalkalıyorlar ki tahminim hareket hazırlığı var yoksa bu marjlar hiç normal değil mal yedirme olsa sürer herkesin beklentisi varken ve malı gayette güzel yedirirdi ... Ayrıca kağıda hakim olmasa böyle kademe kademe düşebilir mi? mal toplu izlenimini edindim..... diye sesli düşündüm.Siz bakmayın bana riskli kağıt teknik bilmeyen çok yanaşmamalı.
    Sağlıcaklar kalınız
    ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Sadece teknik çalıştı ve ikili tepenin gereği olan 2.30'lara gelindi. Ayrıca haftalıkta da macd kendini çok net belli ediyormuş.
    Bu bilinçli ve düşünerek yapılmış bir hareket.Herhalde tabanı bozup bozup açmaları ilerisi için bir ışık tutacak. İzlemedeyim şu anda hisseyi o kadar çalkalıyorlar ki tahminim hareket hazırlığı var yoksa bu marjlar hiç normal değil mal yedirme olsa sürer herkesin beklentisi varken ve malı gayette güzel yedirirdi ... Ayrıca kağıda hakim olmasa böyle kademe kademe düşebilir mi? mal toplu izlenimini edindim..... diye sesli düşündüm.Siz bakmayın bana riskli kağıt teknik bilmeyen çok yanaşmamalı.
    Sağlıcaklar kalınız
    ytd.
    Gayet mantikli bir yorum heleki kagida hakim olmalari konusuna tahtaci veya patron buranin patronu benim dedi ve iyi bir ders verdi.Bu biz ky lerin morelini bozdu ama ben usak hissesinin yakin zamnda toparlanacagina inaniyorum.

Sayfa 452/486 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •