Sayfa 87/1000 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Bu ing kadar musteriyle alay eden banka yoktur. Kampanyalari cok komik
    Mesaj geldi 1 temmuza kadar 4 defa 125 tl benzin alirsam 25 tl verecekmis. Olaya bak 10 gun kalmis 4 defa 125 almami istiyor. Beni cidden kamyon soforu zannediyor...

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şubeden yarım saatte açılıyor.
    Ustad subeye gidecek vaktim pek yok bu aralar...izne cikacagim...izin oncesi izin alirsam surekli izne cikarirlar...izinler karisti.umarim anlasilmistir. Fiski fiski 😃😃😃

3. Altın fonlarına pek kafam yatmıyor.Altın artıyor oda artıyor, altın düşüyor oda düşüyor.Karımdan bir de % 10 stopaj var.
    Ee onun yerine gram altın alırım, üstüne birde vadeli altın hesabına yatırırım, kardan stopaj falan da yok .

4.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Yarın il dışı şubeleri arayım gün içinde
    Madem döviziniz var ve dövizin mevduat getirisi kadar getiri istiyorsunuz. Dolar bazında yılbaşından beri döviz mevduat getirisi üzerinde getiri elde eden fon bulabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altın fonlarına pek kafam yatmıyor.Altın artıyor oda artıyor, altın düşüyor oda düşüyor.Karımdan bir de % 10 stopaj var.
    Ee onun yerine gram altın alırım, üstüne birde vadeli altın hesabına yatırırım, kardan stopaj falan da yok .
    Ustad bu resim iyi...basim dondu degistirmeyin artik 😃😃😃😃

Siz iyi degil dedikten sonra ben ppf ye devam ederim. 😄😄😄😄

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad bu resim iyi...basim dondu degistirmeyin artik ��������

Siz iyi degil dedikten sonra ben ppf ye devam ederim. ��������
    Bende beğendim yeni avatarı bu kalsın bari.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Madem döviziniz var ve dövizin mevduat getirisi kadar getiri istiyorsunuz. Dolar bazında yılbaşından beri döviz mevduat getirisi üzerinde getiri elde eden fon bulabilirsiniz.
    Cok mantikli...ustad bu millet fonu bilmiyor. Bilse dalarlar. Bugun mt ye sordum daha once neden bana ppf yi soylemedin diye

Diyor kimse bilmiyor korkuyorlar...

Asyanin etkisini merak ediyorum ama dayanamayip sizacagim simdi...

Sayfa 87/1000 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •