Special Days Image
Sayfa 615/1000 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Varda vermek istemediğim için yok dedim üstadım
    Heeee pm atsana ustad acik vermezdik tuh
    Neyse tamam...

Ustad sen izmirde nerde yasiyorsun semt nedir
    Bodruma gecerken torba uzeri gittim
    Nasil gelismis oralar oyle aman allahim

Bir de navigasyon belasi beni kulaya gelmeden bozdag yoluna soktu. Orasi nasil bir yoldur oyle. Gidis gelis tek arabalik yol
    Araba viraji donmesi bazi yerlerde
    Allahtan gece 2 de gectim. Karsidan arac gelse ayvayi yedik

5.6592 kapadı pehhh...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aydin nerdesin kardesim
    Yarim saatte bir ses ver lutfen
    Yan masadakiler saldirmasin dikkat et...
    Herşey güzel enfes

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tevetcuhunuz ustadim
    Size ky lazim herhalde 😃
    Devlet müteahitlerin elinde kalan 800 bin konutu alıp fon oluştursun deniyor
    Bu fonu yönetecek kişi olarak sizi öneriyorum
    Alım için kaynağı bizim gibi ky'ler sağlar zaten

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Neyse tamam...

Bir de navigasyon belasi beni kulaya gelmeden bozdag yoluna soktu. Orasi nasil bir yoldur oyle. Gidis gelis tek arabalik yol
    Aynen dutluktu oralar gelişti, bozdag yolu fenadır.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Neyse tamam...

Havaalanına yakın oturuyorum üstadım Özel uçak var benim her an kalkışa hazır bekliyor bir yere gitmek istersem gideyim diye Navigasyon niye kullanıyorsun üstadım uzun yolda hadi şehir içi bilmediğin bir yerde kullanılırsın anlarım uzun yolda ne işin var navigasyonla. Bozdağ yoluna hiç girmedim.

7. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, yabancı sermayeli 12 banka ve iştirakleri ile birlikte Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) ve Türkiye Kalkınma Bankası'nın (TKYB) uzun dönemli döviz cinsi kredi notunu düşürdü.
    Kuruluş, ayrıca 22 banka ve bağlı ortaklıklarının da uzun dönemli Türk Lirası kredi notunu indirdi.

12 Temmuz'da Türkiye'nin ülke kredi notunun düşürülmesini takip eden bu kararla tüm bankaların görünümünü de negatif olarak belirledi.

Fitch'ten yapılan açıklamada Merkez Bankası başkanının görevden alınmasının Fitch'in ekonominin dengelenmesi ve istikrarın sağlanması için uygun olduğunu düşündüğü düşük büyüme ve düşük enflasyon konusunda hükümetin tolerans göstermesiyle ilgili şüpheleri yükselttiği vurgulandı. Ayrıca görevden almanın Türkiye'deki kurumların bağımsızlığı , ekonomi politikalarındaki uyum ve kredibilitesinde gerilemeyi işaret ettiği belirtildi.

Döviz cinsi kredi notlarının "BB-"den "B+"ya düşürülme nedeni olarak Türkiye'nin dış finansmanında ciddi bir bozulma olması durumunda hükümetin bankacılık sektörüne müdahale riskinin artması gösterildi.

Fitch kamu bankalarının notlarının düşürülmesinin nedeni olarak da dış finansmanda yaşanacak gerilimlerde Türk yetkililerin bu bankalara zamanında ve yeterli döviz desteği sağlama yeteneği konusunda artan riskleri sundu.

Fitch'in notunu düşürdüğü bankalar şöyle: Türkiye Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Türk Ekonomi Bankası, QNB Finansbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Alternatifbank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Burgan Bank, ICBC Turkey Bank, BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası, Denizbank, Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) ve Türkiye Kalkınma Bankası (TKYB)

Kaynak Investing

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, yabancı sermayeli 12 banka ve iştirakleri ile birlikte Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) ve Türkiye Kalkınma Bankası'nın (TKYB) uzun dönemli döviz cinsi kredi notunu düşürdü.
    Kuruluş, ayrıca 22 banka ve bağlı ortaklıklarının da uzun dönemli Türk Lirası kredi notunu indirdi.

12 Temmuz'da Türkiye'nin ülke kredi notunun düşürülmesini takip eden bu kararla tüm bankaların görünümünü de negatif olarak belirledi.

Fitch'ten yapılan açıklamada Merkez Bankası başkanının görevden alınmasının Fitch'in ekonominin dengelenmesi ve istikrarın sağlanması için uygun olduğunu düşündüğü düşük büyüme ve düşük enflasyon konusunda hükümetin tolerans göstermesiyle ilgili şüpheleri yükselttiği vurgulandı. Ayrıca görevden almanın Türkiye'deki kurumların bağımsızlığı , ekonomi politikalarındaki uyum ve kredibilitesinde gerilemeyi işaret ettiği belirtildi.

Döviz cinsi kredi notlarının "BB-"den "B+"ya düşürülme nedeni olarak Türkiye'nin dış finansmanında ciddi bir bozulma olması durumunda hükümetin bankacılık sektörüne müdahale riskinin artması gösterildi.

Fitch kamu bankalarının notlarının düşürülmesinin nedeni olarak da dış finansmanda yaşanacak gerilimlerde Türk yetkililerin bu bankalara zamanında ve yeterli döviz desteği sağlama yeteneği konusunda artan riskleri sundu.

Fitch'in notunu düşürdüğü bankalar şöyle: Türkiye Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Türk Ekonomi Bankası, QNB Finansbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Alternatifbank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Burgan Bank, ICBC Turkey Bank, BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası, Denizbank, Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) ve Türkiye Kalkınma Bankası (TKYB)

Kaynak Investing
    Beklenen bir haberdi gün içerisinde geldi sanırım

Sayfa 615/1000 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •