Special Days Image
Sayfa 633/1000 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi değil gelecek ay bilançolar gelecek beklentim aynı performansı göstermeyecek yönünde
    BİST banka endeksi tabanlıymış galiba
    Aslında bazıları banka hisseleri uçacak 2 cente kadar yolu var borsanın diyorlar
    Alımı düşünülebilir aslında
    Ama şu alım satım valörleri can sıkıyor

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ayrıca Euro NCAP'tan ziyade daha zorlu olan USA IIHS testlerinde top safety pick+ puanı alan araçlar daha güvenilir geliyor bana. Aracımı alırken bu puanı da göz önünde bulundurdum. Bu testler ne kadar güvenilir bilmem ama biraz daha rahatlatıyor en azından.
    Bunu arastircam teşekkür ederim

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    BİST banka endeksi tabanlıymış galiba
    Aslında bazıları banka hisseleri uçacak 2 cente kadar yolu var borsanın diyorlar
    Alımı düşünülebilir aslında
    Ama şu alım satım valörleri can sıkıyor
    Gün içerisinde önemli veri akışı yoksa ilk seans belirleyici olabilir alış ve satış emri vermeye. % 17 gibi değer kazancında valör pekte önemli olmuyor. Çok küçük oranlar için dediğiniz geçerli olabilir ama buradaki oran 7-8 aylık mevduat kazancı valör biraz daha geri planda olabilir

4. Cafe müdavimlerine duyurulur
    Bitcoin 2022 yada 2023'te 250 bin dolar olacakmış
    Tim bey öyle demiş
    "Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Tim Draper, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda kayda değer bir artış göstereceğini düşünüyor.

Tim Draper geçtiğimiz günlerde yeni bir röportaj verdi ve Bitcoin’in genel durumu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Öncelikle Bitcoin fiyatı hakkındaki tahminlerini söyleyen Draper, uzun süredir dile getirdiği yorumu yeniden yaptı ve şunları söyledi:

“Bitcoin 2022 veya 2023 tarihinde 250 bin dolar olacak. Bu süreç içerisinde birçok dalgalanma yaşayacağız ama nihayetinde o fiyatı göreceğiz.”

Birazda bitcoin alıp sanal cüzdana atıp saklamak faydalı olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Cafe müdavimlerine duyurulur
    Bitcoin 2022 yada 2023'te 250 bin dolar olacakmış
    Tim bey öyle demiş
    "Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Tim Draper, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda kayda değer bir artış göstereceğini düşünüyor.

Tim Draper geçtiğimiz günlerde yeni bir röportaj verdi ve Bitcoin’in genel durumu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Öncelikle Bitcoin fiyatı hakkındaki tahminlerini söyleyen Draper, uzun süredir dile getirdiği yorumu yeniden yaptı ve şunları söyledi:

“Bitcoin 2022 veya 2023 tarihinde 250 bin dolar olacak. Bu süreç içerisinde birçok dalgalanma yaşayacağız ama nihayetinde o fiyatı göreceğiz.”

Birazda bitcoin alıp sanal cüzdana atıp saklamak faydalı olabilir
    BTC ve darkweb belirleyici olacakmı yeni ekonomik sistemde

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    BTC ve darkweb belirleyici olacakmı yeni ekonomik sistemde
    Bu sanal olaylar kafama yatmiyor burgere bile koyduk parayi nzor falan gozun biri acik uyuyoruz guvenmiorum bu sanal islere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Bu sanal olaylar kafama yatmiyor burgere bile koyduk parayi nzor falan gozun biri acik uyuyoruz guvenmiorum bu sanal islere

Benim para fonlarda ben rahatım Arabamda top safety pick+ puan almış daha ne olsun

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ayrıca Euro NCAP'tan ziyade daha zorlu olan USA IIHS testlerinde top safety pick+ puanı alan araçlar daha güvenilir geliyor bana. Aracımı alırken bu puanı da göz önünde bulundurdum. Bu testler ne kadar güvenilir bilmem ama biraz daha rahatlatıyor en azından.
    Ustatlarin dedigine tamamen katiliyorum yalniz farkli kulvarda bisey eklemeliyim

Guvenlik testlerinin haricinde aracin fren mesafesi yol tutusu gibi sizi de kaza yapma risk faktorunuzu azaltacak unsurlar vardir aracin guven verme meselesi bu da segmentle de bariz artmakta

Sayfa 633/1000 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •