Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Eral'la bir yakınlığınız var mı Sn.Hamza Sütbıyık
    Ben imge'ye Benzettim de
    O da ninjagillerden.di

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Eral'la bir yakınlığınız var mı Sn.Hamza Sütbıyık
    yok ne yakınlığım olacak ? fon iyi gidiyor şimdilik ... portföyde çeşit olarak iyi getirisi
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ohaaaa..
    Hocam sen bütün mali mülkü sat dicem, yenge cingar çıkarır.
    En iyisi her şeyi yengeme devret.
    Gel seni huzur evine yerleştirelim.Ömrünün kalan kısmını bari huzur içinde yaşa.
    Siz huzur evindekileri garibanmi zannediyorsunuz
    Cogu zengin kimsesiz kisiler...
    Orada hayat geciren cok az...sabah kahveye giden cok...hatta bir tanidigim pinti zengin kisin yakit odememek icin huzur evinde kaliyor...

4.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    yok ne yakınlığım olacak ? fon iyi gidiyor şimdilik ... portföyde çeşit olarak iyi getirisi
    Hamza bey at yetiştiriciliği yaptınız mı ABD'de haralarınız olabilir diye düşünüyorum.
    Malum pazar günü gazi koşusu var
    Atınız filan varmı koşacak olan.

Hassaten selamlar...

5.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Ne bileyim direkt Eral imajıyla gelince bir soru işareti oluştu kafamda Yıllık hedefi tutacak gözüküyor Eral bu arada.

6.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Ben imge'ye Benzettim de
    O da ninjagillerden.di
    Imge'yi bilemedim bende

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Imge'yi bilemedim bende
    Bankaci ustadim
    Ppfler dusunce ne yapacagiz

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ne bileyim direkt Eral imajıyla gelince bir soru işareti oluştu kafamda Yıllık hedefi tutacak gözüküyor Eral bu arada.
    fonun adını yazmak istemediğim için isim yazdım... reklama girmesin diye... ben eral deyince anlayan anlıyor... aslında eral değil , er-al ... bu ay iyi getirdi... mavi kuşta karalıyo bi şeyler arada... ama gene de hisse taşıyan bir fon ( taşımak zorunda değil , isterse max % 35 e kadar taşıyabilir isterse sıfır hisse gider ) . dikkatli olmak lazım bir ppf bir okt değil ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •