Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hocam oran paylasmak serbest mi sonra burasi goy goy mekani diye kizanlar olmasin :P

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oran, PPF, dolar,Euro,Gram,ons,yuan,ruble, petrol her konu serbest,
    Arada okeye dönecek varsa oda serbest.Yancılara çay ısmarlamak kaydıyla tabi.

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    oranlar bellı tbank harıcı 24 tavan..bonolar da 25.50..usd 3-4 arası..sıktı artık..ben tıbbı yönden faydam olurmuyum peşindeyım
    Ustad biz dun myfinans hocayla baya konustuk. Tamam tavan 24 ama seninde hemfikir oldigun gibi bu oranlar temmuzda hatta temmuza kalmadan dusecek gibi...

Biz burda finans uzmanlari olmasakta birbirimize bilgi aktararak neler yapabiliriz bunu bulalim. Myfinans hocanin dddigi gibi 20 orana kadar hadi disimizi sikalim
    Peki 20nin altina duserse ne yapacagiz?

Ben bugun dolardan tumden ciktim sonra dusundum hatami ettim diye. Acaba kademeli tamamen dolara mi gecmeliydim?

Faiz indirimi dolara ne kadar etki edecek belirsiz...

Bugun biriyle tanistim. Kendisi bankacilik sektorunde
    Bana soyledigi su. Faiz dusse dahi dolar enfazla 6 ya kadar tepki verecek. Eylulde faiz 16 seviyesine iner????

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Kaçak kafe açmışınız...
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hocam siz yeterki takilin bize tibbin babasi muamelesi yapariz size en cok size sorariz saksi degilsiniz siz :D

hocam aganigili sorular hariç cevaplarım

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Kaçak kafe açmışınız...
    Selamlar.
    Ruhsat işlerini sn admustafa halletmişti galiba, belediye basmasında.

6. Hayırlı olsun
    Geyiginiz bol olsun dostlar

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad biz dun myfinans hocayla baya konustuk. Tamam tavan 24 ama seninde hemfikir oldigun gibi bu oranlar temmuzda hatta temmuza kalmadan dusecek gibi...

Biz burda finans uzmanlari olmasakta birbirimize bilgi aktararak neler yapabiliriz bunu bulalim. Myfinans hocanin dddigi gibi 20 orana kadar hadi disimizi sikalim
    Peki 20nin altina duserse ne yapacagiz?

Ben bugun dolardan tumden ciktim sonra dusundum hatami ettim diye. Acaba kademeli tamamen dolara mi gecmeliydim?

Faiz indirimi dolara ne kadar etki edecek belirsiz...

Bugun biriyle tanistim. Kendisi bankacilik sektorunde
    Bana soyledigi su. Faiz dusse dahi dolar enfazla 6 ya kadar tepki verecek. Eylulde faiz 16 seviyesine iner????
    Haftaya FED'in kararı da etkili olacak dolarda, onu doğru tahmin eden kazanır.

8.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    hocam aganigili sorular hariç cevaplarım
    Yok hocam onun caresi bal pekmez findik fistik bide kecinoynuzunu kaynatip iciyorsunuz sigara yasak spor olacak

Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •