Sayfa 5/1000 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1. Kim zikretmişti hatirlayamadim ama petrol fonuna girişe yeltenen olursa haber etsin memnun olurum, petrol 55 e gidecek gibi AES son ay -%21
    dalgayı yakalasak 1 ayda 1 yıllık mevduat getirisini verir bu

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haftaya FED'in kararı da etkili olacak dolarda, onu doğru tahmin eden kazanır.
    Sadece fed mi reis bugun 10 kurus arttirmadi mi fuzenin sivri yerini hissettim dolara gecmeyince

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Sadece fed mi reis bugun 10 kurus arttirmadi mi fuzenin sivri yerini hissettim dolara gecmeyince

Aslinda bir bilsek mehmet bey kactan dolara girip kactan bozduracak

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Aslinda bir bilsek mehmet bey kactan dolara girip kactan bozduracak

Surati cok asikti. Bayramdan onceki alim firsatini kacirdi diye herhalde 😃😃😃😃

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad biz dun myfinans hocayla baya konustuk. Tamam tavan 24 ama seninde hemfikir oldigun gibi bu oranlar temmuzda hatta temmuza kalmadan dusecek gibi...

Biz burda finans uzmanlari olmasakta birbirimize bilgi aktararak neler yapabiliriz bunu bulalim. Myfinans hocanin dddigi gibi 20 orana kadar hadi disimizi sikalim
    Peki 20nin altina duserse ne yapacagiz?

Ben bugun dolardan tumden ciktim sonra dusundum hatami ettim diye. Acaba kademeli tamamen dolara mi gecmeliydim?

Faiz indirimi dolara ne kadar etki edecek belirsiz...

Bugun biriyle tanistim. Kendisi bankacilik sektorunde
    Bana soyledigi su. Faiz dusse dahi dolar enfazla 6 ya kadar tepki verecek. Eylulde faiz 16 seviyesine iner????
    bu konu hakkında dusuncem şu ayrıntısıyla enflasyon rakamlarını yazacagım.. şuana kadar 5 aylık enflasyon yuzde 5..hazıranda meyve sebze fıyatlarının da dusmesıyle tahmınım 0.50 gelır...temmuz enflasyonu bıraz yuksek cıkar sebebı demobılya beyaz esyaya uygulanan yuzde 10 ötv ındırımının kaldırılması.. temmuz enflasyonu tahmınım yuzde 2..agustos eylul yuzde 1.5 ar gelse bıle ekımde yıllık= 11.5 gibi bır rakam cıkacak en kallavisi bence..faızlerde 13-15 cıvarı olur..kur şoku falan yaşamassak bunlar olur dıye dusunuyorum

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Kim zikretmişti hatirlayamadim ama petrol fonuna girişe yeltenen olursa haber etsin memnun olurum, petrol 55 e gidecek gibi AES son ay -%21
    dalgayı yakalasak 1 ayda 1 yıllık mevduat getirisini verir bu
    Cok riskli ama takip etmekte fayda var ytd

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haftaya FED'in kararı da etkili olacak dolarda, onu doğru tahmin eden kazanır.
    bence sabit tutcak..

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Yok hocam onun caresi bal pekmez findik fistik bide kecinoynuzunu kaynatip iciyorsunuz sigara yasak spor olacak

40 yasından sonra hele de tansıyon veya seker hastasıysanız ılacda ıcıyorsanız ıstersenız tonla pekmez yıyın o iş bitmiştir..

Sayfa 5/1000 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •