Sayfa 626/1000 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1. Üstatlar pazar sabahı şöyle bir keyif kahvaltısı yapayım dedim TV'yi bir açtım ki kanalların hiçbirinde sinyal yok uydu gitmiş dedim, tam o sırada Ahaber e denk geldim, arkadaş cam gibi çekiyor nasıl iş anlayan var mı? adamlar kapalı devre mi yayın yapıyor nedir?

Derken izleye izleye ekonominin iyi olduğuna ve konut almanın tam zamanı olduğuna ikna oldum

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Üstatlar pazar sabahı şöyle bir keyif kahvaltısı yapayım dedim TV'yi bir açtım ki kanalların hiçbirinde sinyal yok uydu gitmiş dedim, tam o sırada Ahaber e denk geldim, arkadaş cam gibi çekiyor nasıl iş anlayan var mı? adamlar kapalı devre mi yayın yapıyor nedir?

Derken izleye izleye ekonominin iyi olduğuna ve konut almanın tam zamanı olduğuna ikna oldum
    sonradan hep webster üstadın lafı aklıma geliyor ben ahbr harici kanalları sildim diye ondan mütevellit konuta yatırım yapıyormuş meğerse.

3. selcuk üstadım nerdesiniz?

taze dolar fiyatlarını paylaşmıyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Üstatlar pazar sabahı şöyle bir keyif kahvaltısı yapayım dedim TV'yi bir açtım ki kanalların hiçbirinde sinyal yok uydu gitmiş dedim, tam o sırada Ahaber e denk geldim, arkadaş cam gibi çekiyor nasıl iş anlayan var mı? adamlar kapalı devre mi yayın yapıyor nedir?

Ben niye ev aldim zannediyorsun ustad 😃😃😃
    Bizim evde tek kanal var...

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    sonradan hep webster üstadın lafı aklıma geliyor ben ahbr harici kanalları sildim diye ondan mütevellit konuta yatırım yapıyormuş meğerse.
    Bunu okumadan yazmisim 😃
    Evet ustadim
    Ahaberden baska kanal yok bizim evde
    Konutlara zam geldi
    Konut sektoru ucuyor diyordu
    Yalanmiymis
    😃😃😃😃

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bunu okumadan yazmisim ��
    Evet ustadim
    Ahaberden baska kanal yok bizim evde
    Konutlara zam geldi
    Konut sektoru ucuyor diyordu
    Yalanmiymis
    ��������
    ben ikna oldum biraz sahibindene takılayım

7. Myfinans üstat nerede sineğin yağını çıkarıp, halis zeytinyağı diye piyasaya mı sürüyor yoksa. dacia hissesi falan mı almış romanya borsasında

8. bizim izmir li bir arkadaş 1+1 alıp öğrenciye vermişti, kira amortisman süresi çok kısa oluyordu iki de kıytırık eşya koymuştu içine dayadı öğrenciye üni.ye yakın bir yerdi.

Sayfa 626/1000 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •