Special Days Image
Sayfa 635/1000 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Segment ve ağırlık merkezi de önemli SUV'lerde ağırlık merkezi yukarda olduğu için ağırlık merkezi aşağıda olan araçlarla olan kazalarda farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor
    Ağırlık merkezinin yere yakınlığında Forester ve boxer motoru önde gelir
    Malum boxer motor yanlamasına çalıştığından yüksekliği azdır

$=5.66239...

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Dün memleketim konyadaki trafik kazasinda 2 arac çarpıştı ve kurtulan yok. Hanım bugun araba olayini tekrar gündeme getirdi.. euro ncap carpisma testlerini inceledim.kimi araca daha dusuk hizlarda kimi araclarda az da olsa yuksek hızda test yapılmış(69 km/saat).. sizce 120 km hizla 2 arac çarpışsa bu arac volvo cip opel grandlanx (mertin arabası ) benimki de citoren elyesse farkeder mi illaki eder diyeceksiniz ancak bu testler düşük hizda oluyo yüksek hizdada kaportalar saglammidir?
    Selcuk abi
    Simdi sizde sayisalcisiniz ve bilirsiniz ki 120 hizla iki arabanin carpismasi 240 la duz duvara vurma etkisidir. Hizlarin toplam etkisi ortaya cikar.

240 la duz duvara vurupta icinden sag cikilir mi? Tamamen allahin takdiri.

Bence kotu yonden bakmayin
    Konfor acisindan arastirin
    Boyle kaza dusuncesiyle yola cikilirsa dedigim gibi mercedesle kaza yapip olende var...doganla takla atip burnu kanamayanda var...

Halkimiz cahil oldugu surece kazalar kacinilmaz
    Adam onunu goremedigi yerde boktan arabasiyla sollama yapar karsidan gelenle carpisir. Bu cahillikten baska birsey degildir. Dikkat edin hepside eski bassan gitmeyecek bassan durmayacak cinsten araba

Kimse yanlis anlamasin ama ehliyet icin ozel bir sinav olmali
    Belirli bir kultur ve beyin seviyesi olmali

Git gel yolda kamyon arkasinda mercedesle bekliyorum. Arkamdaki bana korna calarak benimle birlikte kamyonu solluyor. Gecerkende el hareketi yapiyor. Biri cami acti altindaki arabadan utan dedi. Iste boyle zir cahillerle ayni trafikteyseniz mercedese binseniz ne olacak. Belki zincirleme kaza olacak o salak kurtulacak ben olecegim

Ozetle kaza aninda ne olurdan ziyade konfora ekipmana bakin ustadim...orta sinif arabalarin guvenligi de konforu da iyidir cok lukse ihtiyac olmadigini dusunuyorum sizin bakis aciniza gore...bizimkiler tamamen luks yoksa karsidan geleni altimiza alalim mantigiyla suv almadik...syg

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Selcuk abi
    Simdi sizde sayisalcisiniz ve bilirsiniz ki 120 hizla iki arabanin carpismasi 240 la duz duvara vurma etkisidir. Hizlarin toplam etkisi ortaya cikar.

240 la duz duvara vurupta icinden sag cikilir mi? Tamamen allahin takdiri.

Bence kotu yonden bakmayin
    Konfor acisindan arastirin
    Boyle kaza dusuncesiyle yola cikilirsa dedigim gibi mercedesle kaza yapip olende var...doganla takla atip burnu kanamayanda var...

Halkimiz cahil oldugu surece kazalar kacinilmaz
    Adam onunu goremedigi yerde boktan arabasiyla sollama yapar karsidan gelenle carpisir. Bu cahillikten baska birsey degildir. Dikkat edin hepside eski bassan gitmeyecek bassan durmayacak cinsten araba

Kimse yanlis anlamasin ama ehliyet icin ozel bir sinav olmali
    Belirli bir kultur ve beyin seviyesi olmali

Git gel yolda kamyon arkasinda mercedesle bekliyorum. Arkamdaki bana korna calarak benimle birlikte kamyonu solluyor. Gecerkende el hareketi yapiyor. Biri cami acti altindaki arabadan utan dedi. Iste boyle zir cahillerle ayni trafikteyseniz mercedese binseniz ne olacak. Belki zincirleme kaza olacak o salak kurtulacak ben olecegim

Ozetle kaza aninda ne olurdan ziyade konfora ekipmana bakin ustadim...orta sinif arabalarin guvenligi de konforu da iyidir cok lukse ihtiyac olmadigini dusunuyorum sizin bakis aciniza gore...bizimkiler tamamen luks yoksa karsidan geleni altimiza alalim mantigiyla suv almadik...syg
    Konyadaki kazada masum eşler öldü .karsi taraf alkollü 5 genc diger masumlarin uzerine kopruden düştüler

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Konyadaki kazada masum eşler öldü .karsi taraf alkollü 5 genc diger masumlarin uzerine kopruden düştüler
    Diyorum ya ozel bir sinav olmali
    Uykuda ayni sekilde
    Arkadas uyumak uzeresin cek biryere zibar
    Ne karsidan geleni tehlikeye atiyorsun...birde belli yastan sonra ehliyetlerde iptal edilmeli

Kimse yanlis anlamasin yaslandikca algilama ve refleks azaliyor...

6.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    $=5.66239...
    https://www.wsj.com/articles/lawmake...ey-11563706800
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Okudum.. trump sunu diyenilir elomden geleni yaptim ama yaptırım oldu.. 6 ay erteleyebilir

8.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Okudum.. trump sunu diyenilir elomden geleni yaptim ama yaptırım oldu.. 6 ay erteleyebilir
    6 ay ertelemesi Türkiye'ye yeter. Ardından önce orada seçim olur sonra bizde olur diyecektim ama bizde seçim yok denmişti diye demiyorum
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 635/1000 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •