Sayfa 830/1000 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yarın sigaraya zam geliyor, malbora filan 17 oluyor.
    Kesin mi..büfeler yeni fiyattan satar yada satmaz o zaman..marketten alayim bari..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yarın sigaraya zam geliyor, malbora filan 17 oluyor.

TÜİK eksi enf bile çıkartır
    İmamlar masa başında çalışırlar..imam kafası çelme tekmeye yöneliktir
    Son düzenleme : aydinc; 02-08-2019 saat: 20:46. Sebep: Yanlış mesaja alıntı

3.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Kesin mi..büfeler yeni fiyattan satar yada satmaz o zaman..marketten alayim bari..

Söylenti bu yönde kesinlik yok.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Söylenti bu yönde kesinlik yok.
    Marketlere gittim 2tanesinden 6 tane aldım. 2tanesi 2den fazla veremeyiz dedi (migros) dahil.. o kadar da benzin parası verdim.. gerçek muhtemelen.. bugün şok marketten coca cola aldım 12li.. orda ucuz diye. Ama hepsi 1 paket sigara bile etmiyor.. durumun özeti...

Şükür iyileştim daktır Selçuk ağabeyim,,,

Bu arada bugun bisey gordum gm9 pro diye bir telefon, chipset felan fena degil androidone telefon yani uzun sure guncellemde alacak 1799 TL peşin fiyatina 6 taksit bu ara telefon arayanların haberi olsun

Bitane yapıştırdım gitti yedek telefon niyetine, xiaomi mi mix 3 un ekrani tuz buz oldu serviste...

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Şükür iyileştim daktır Selçuk ağabeyim,,,

Bu arada bugun bisey gordum gm9 pro diye bir telefon, chipset felan fena degil androidone telefon yani uzun sure guncellemde alacak 1799 TL peşin fiyatina 6 taksit bu ara telefon arayanların haberi olsun

Bitane yapıştırdım gitti yedek telefon niyetine, xiaomi mi mix 3 un ekrani tuz buz oldu serviste...

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok geçmiş olsun.uyarilarimi dikkate aldin.. sağlıklı gunler dilerim. Arkadaşlar 20 agustosta gorusmek uzere.saygılar .hepinizi seviyorum gönülden

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Alıntıdır:
    Az önce migrostan alışveriş yaptım iki saat önce tüm kasalara tüm sigaralar için 2 paketten fazla veremezsiniz diye yazı gitmiş...

Bilginize...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun.uyarilarimi dikkate aldin.. sağlıklı gunler dilerim. Arkadaşlar 20 agustosta gorusmek uzere.saygılar .hepinizi seviyorum gönülden
    Allah kabul etsin, bize de dua et hocam.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 830/1000 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •