Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Gpg aliyorum bende o zaman kiramadim sizi😃
    Söylediklerimden bu mu anlaşılıyor ?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Söylediklerimden bu mu anlaşılıyor ?
    Hocam bize örnek/eğitim çalışması vesaire altında bir fon portföyü hazırlasan çok güzel olur.
    Hatta düşük risk, orta risk ve yüksek risk sevenler için.
    Biz de sana katkı veririz şu fon bu fon diye.
    Zamanı alır ama biz yine de istek bırakalım.
    Bu arada yuji üstad yok...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Hocam bize örnek/eğitim çalışması vesaire altında bir fon portföyü hazırlasan çok güzel olur.
    Hatta düşük risk, orta risk ve yüksek risk sevenler için.
    Biz de sana katkı veririz şu fon bu fon diye.
    Zamanı alır ama biz yine de istek bırakalım.
    Bu arada yuji üstad yok...
    Üstadım eğitim verecek bilgi ve birikim yokki bende sizlerle birlikte öğreniyorum. Biraz daha ayrıntılı bakıyorum sadece fonlara onuda fon dağılım raporlarına bakarak yapıyorum. Fon dağılım önerileri için akbank ve işbankasının uygulamaları var oradan fikir alınabilir. Bir ara takip edeyim diyordum onları incelemek lazım aslında.

Üstadım eğitim verecek bilgi ve birikim yokki bende sizlerle birlikte öğreniyorum. Biraz daha ayrıntılı bakıyorum sadece fonlara onuda fon dağılım raporlarına bakarak yapıyorum. Fon dağılım önerileri için akbank ve işbankasının uygulamaları var oradan fikir alınabilir. Bir ara takip edeyim diyordum onları incelemek lazım aslında.
    Hocam bu gpg tzt Okt neden bazı günler negatif getiriyor? Gpg eksi 0.1 yapmış en son mesela?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Bankaci degilmisiniz???
    Oyle demistiniz diye hatirliyorum🤔🤔🤔

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Hocam bu gpg tzt Okt neden bazı günler negatif getiriyor? Gpg eksi 0.1 yapmış en son mesela?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Fonun yatırım yaptığı enstrümanlar değer kaybederse fonda değer yitirir o yüzden negatif getiri oluşur fonda. TZT ve OKT tahvil bono gibi borçlanma aracı iceriyorlar. Tahvillerin faizleri düşerse fiyatları artar, Faizleri yükselirse fiyatları düşer. GPG hisse viop pozisyonları taşıyor buralardaki pozisyonları değer kazanırsa fona pozitif değer kaybederse negatif yansır. Fonun içeriğindeki tüm enstrümanların değer artışları ve değer düşüşleri gün sonunda fonun fiyatını etkiler.

Fonun yatırım yaptığı enstrümanlar değer kaybederse fonda değer yitirir o yüzden negatif getiri oluşur fonda. TZT ve OKT tahvil bono gibi borçlanma aracı iceriyorlar. Tahvillerin faizleri düşerse fiyatları artar, Faizleri yükselirse fiyatları düşer. GPG hisse viop pozisyonları taşıyor buralardaki pozisyonları değer kazanırsa fona pozitif değer kaybederse negatif yansır. Fonun içeriğindeki tüm enstrümanların değer artışları ve değer düşüşleri gün sonunda fonun fiyatını etkiler.
    Anladım teşekkür ederim açıklama için gpg aldım ben de bakalım bugünkü yevmiyem ile

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bankaci degilmisiniz???
    Oyle demistiniz diye hatirliyorum🤔🤔🤔
    Herşeyi hatırlıyorsunuz üstadım ama hangi banka olduğunu bir türlü bulamadınız

Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •