Sayfa 964/1000 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ertesi günü yükselir üstadım bir iki günlük fonlar değil bunlar sıkmayın canınızı
    Atin olumu arpadan olsun
    Ustad size dun birsey sormustum

Sizce
    Vitra move mu
    Vitra mds 6 mi
    Bakarmisiniz

Cafe çok sessiz kalmış
    Mustafa hocam tcd alış emri verdiğimiz günlü fiyatmı ertesi gün kü fiyat mı alım oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Atin olumu arpadan olsun
    Ustad size dun birsey sormustum

Sizce
    Vitra move mu
    Vitra mds 6 mi
    Bakarmisiniz
    Üstadım bunlar duvar üzerine monte ediliyor sanırım montaj nasıl olacak bir öğren bence fayans falan kırılması gerekebilir. Bana ikiside kaba geldi açıkçası. Bende ECA hazar var ona benzer birşey bakın birde isterseniz.

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    22 Ağustos Perşembe 14:33 YURT İÇİ YERLEŞİKLERİN DÖVİZ MEVDUATLARI 16 AĞUSTOS HAFTASINDA 458 MN DOLAR ARTTI
    Bir ara döviz kurları düşerken troller, daha da düşecek diye milleti DTH'ları bozmaya çağırıyorlardı. Buna rağmen DTH'lar yükselmeye devam etti. Şimdi döviz kurları yükselirken yine boşuna bekleyecekler DTH'ların azalışını. (Bir arkadaş herhalde hükümet deney yapıyor, düşerken azalmadı, yükselirken azalır mı diye dövizin önünü açtılar diyordu.) Çünkü mesele artık ekonomi meselesi olmaktan çıktı, hükümetin gidişine oynanıyor, hükümet gidene kadar DTH'lar azalmayacak.

Döviz fiyatındaki ani sıçramalar nedeniyle da bile % 2-3 geri çekilişler olsa bile tam yol ileri devam edecek.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Mustafa hocam tcd alış emri verdiğimiz günlü fiyatmı ertesi gün kü fiyat mı alım oluyor
    Üstadım bugün 13 e kadar alım emri vermiş olsaydınız yarın TEFAS'ta sabah gördüğünüz fiyattan alınacaktı fon.

Üstadım bugün 13 e kadar alım emri vermiş olsaydınız yarın TEFAS'ta sabah gördüğünüz fiyattan alınacaktı fon.
    Bist düştüğü gün emri vermek mantıklı o zaman, ertesi sabah düşük alırız 😃 Yanılmıyorum demi

Üstadım bunlar duvar üzerine monte ediliyor sanırım montaj nasıl olacak bir öğren bence fayans falan kırılması gerekebilir. Bana ikiside kaba geldi açıkçası. Bende ECA hazar var ona benzer birşey bakın birde isterseniz.
    Eca hazar a baktim
    Onlarda masaj ozelligi yok

Bu dediklerimin montaji kolay
    Yazilimgeriz diye matkap kullanmayi bilmiyoruz sanmayin 😂😂😂

Kirmaya gerek yok
    Altta ufak iki aski tutuyor
    Inceledim

8.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Bist düştüğü gün emri vermek mantıklı o zaman, ertesi sabah düşük alırız 😃 Yanılmıyorum demi
    Hisse içeren fonlarda ilk seans duruma bakıp alım yapmak mantıklı tabiki ikinci seansta ne olur bilinmiyor ama en azından ilk seans bir fikir verebilir.

Sayfa 964/1000 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •