Sayfa 938/1000 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1. İzinde devam ediyorum keyifler nasıl beyler bu arada iPhone dan xiaomi ye geçiş yapıyorum uzak kaldım kusura bakmayın kişileri hala tasiyamadim sim i takamadim çift tel idare ediyorum

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar mevduattaki parayı borsada ucuzlamış temeli sağlam hisselere aktrayım diyorum ne dersiniz, eylül ekimde 1 yıllık mevduatı kazanır mıyım?

3. 1 yıllık mevduatı kaybededebilirsiniz
     Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Arkadaşlar mevduattaki parayı borsada ucuzlamış temeli sağlam hisselere aktrayım diyorum ne dersiniz, eylül ekimde 1 yıllık mevduatı kazanır mıyım?

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    İzinde devam ediyorum keyifler nasıl beyler bu arada iPhone dan xiaomi ye geçiş yapıyorum uzak kaldım kusura bakmayın kişileri hala tasiyamadim sim i takamadim çift tel idare ediyorum

Hayırlı olsun android dünyasına hoşgeldin üstadım hiç iphone kullanmadım ama iphone google drive yükleyip kişileri oraya yedeklerseniz ordan yeni telefona aktarabilirsiniz sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Eylül ekimde şu kadar kazanırım şekliyle hesabınız tutmayabilir uzun süre ihtiyacınız olmayan kısmıyla dediğinizi yaparsanız daha rahat olursunuz.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Eylül ekimde şu kadar kazanırım şekliyle hesabınız tutmayabilir uzun süre ihtiyacınız olmayan kısmıyla dediğinizi yaparsanız daha rahat olursunuz.
    Suan kaziklandigimiz perdeleri takiyorlar
    Birazdanda haliciya gidecegiz
    Bana acil mk enaz 50 veren birsey lazim 😃😃😃

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Suan kaziklandigimiz perdeleri takiyorlar
    Birazdanda haliciya gidecegiz
    Bana acil mk enaz 50 veren birsey lazim 😃😃😃
    Sabit MK 50 veren olsa dükkan sizin

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Pegasus yil basindan 2 kat kar vermistir!
    Banka kac yilda bunu veriyor hocam?!

P.S. dostum 70 bin yatirmistir hic korkmadan. 24 tl ye almistir. Dun 60 a satti!

Sayfa 938/1000 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •