Special Days Image
Sayfa 939/1000 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1. 10 liraya düşmeyeceği ne garantiydi? 30 şirketten 1 tanesi ikiye katlamış 29 tanesi sürünüyor kolay mı bu işler öyle hadi bir daha ikiye katlasın yıl sonuna kadar, katlarım diyebiliyor mu?
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Pegasus yil basindan 2 kat kar vermistir!
    Banka kac yilda bunu veriyor hocam?!

P.S. dostum 70 bin yatirmistir hic korkmadan. 24 tl ye almistir. Dun 60 a satti!

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Pegasus yil basindan 2 kat kar vermistir!
    Banka kac yilda bunu veriyor hocam?!

P.S. dostum 70 bin yatirmistir hic korkmadan. 24 tl ye almistir. Dun 60 a satti!
    Üstadım banka diyor ki ben sana şu kadar sürede şu kadar para vereceğim. Vade sonunda elinizde ne kadar para olacağını bildiğiniz için istediğiniz herşeyi planlı şekilde yapabilirsiniz.

Pegasus hissesini ne kadar kazandıracağını biliyor musunuz ? Bende almışım Nisanda 28'den 30'dan satmışım niye söylemediniz 60 lira olacak diye

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım banka diyor ki ben sana şu kadar sürede şu kadar para vereceğim. Vade sonunda elinizde ne kadar para olacağını bildiğiniz için istediğiniz herşeyi planlı şekilde yapabilirsiniz.

Pegasus hissesini ne kadar kazandıracağını biliyor musunuz ? Bende almışım Nisanda 28'den 30'dan satmışım niye söylemediniz 60 lira olacak diye
    Ben bilmiyordum zaten param da yok! ilgim var takip ediyorum hocam burani. Sonra faydali ola bilir
    Hatta arkadasim 45 falan da dedi satalim ama birisi dedi yaz seferleri rekor kirmis bekleyin !

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku

Zaten böyle ralli hisse yakalamak büyük sabır ve birazda şanş
    En son ben kront tesadüfen 2016 daki çıkışı yakalamıştım, zaten onun peşinde de değilimde şuan ycuzlamış petkm eregl var mesela ki bunlar illaki bi süre sonra çıkıyo bakın tarihe hiçbir zaman dibin dibi olmuyo şuan belkide önümüzdeki hafta biraz daha düşse fırsat gibi

5.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Zaten böyle ralli hisse yakalamak büyük sabır ve birazda şanş
    En son ben kront tesadüfen 2016 daki çıkışı yakalamıştım, zaten onun peşinde de değilimde şuan ycuzlamış petkm eregl var mesela ki bunlar illaki bi süre sonra çıkıyo bakın tarihe hiçbir zaman dibin dibi olmuyo şuan belkide önümüzdeki hafta biraz daha düşse fırsat gibi
    Bakalım nereye kadar devam edecek düşüş bekleyip göreceğiz

6. Borsaymış falan boşverin sayısal loto 15 milyara gitti, tutturun 49/6'yı alın 15 milyar'ı.
    O hisse artacakmış,bu düşecekmiş hikaye.
    Bu daha basit 6 rakkam bileceksin o kadar
    Bilen varsa tüyoyu versin bizde ucundan sebeplenelim.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsaymış falan boşverin sayısal loto 15 milyara gitti, tutturun 49/6'yı alın 15 milyar'ı.
    O hisse artacakmış,bu düşecekmiş hikaye.
    Bu daha basit 6 rakkam bileceksin o kadar
    Bilen varsa tüyoyu versin bizde ucundan sebeplenelim.
    3 favori diyorlar bu hafta için

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    10 liraya düşmeyeceği ne garantiydi? 30 şirketten 1 tanesi ikiye katlamış 29 tanesi sürünüyor kolay mı bu işler öyle hadi bir daha ikiye katlasın yıl sonuna kadar, katlarım diyebiliyor mu?
    Tabi ki bu tur kar ki hic bir yerde bulamazsiniz riski de vardir. 70 bin tl kac ayda 150 bin olmasi...

Sayfa 939/1000 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •