Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    alt ast hepatıtlere baktır
    Trigliserid haric hepsi iyi ustadim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Trigliserid haric hepsi iyi ustadim
    kilo vermen lazım o zaman
    150 altına inmeli o

Arkadaşlar bende doktor ve dişçi fobisi var...Bir tane diş kaybım oldu İmplant yaptıracam ama bunun yerlisi ihtali çini vs o kadar çeşidi var kı ...Fiyatlarda semtten semte değişiyor...Kimi 1K diyor kimi 5K ...Benimkafa çorba oldu ...Ne veya neye dikkat etmem gerek , bira aydınlatıcı detay bilgiye ihtiyacım var...

4. Mevduat başlığına yeni üye olmuş bir hayli arkadaş geldi.
    Hepsi de belli birikimi olan ve bir köşeye çekilmiş arkadaşlar, aniden ne oldu da bir araya gelebildi okadar kişi acaba, buraya davet ettik gelmediler.

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    alt ast hepatıtlere baktır
    benim ürik asit ve alt değerleri sınırda malesef

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende doktor ve dişçi fobisi var...Bir tane diş kaybım oldu İmplant yaptıracam ama bunun yerlisi ihtali çini vs o kadar çeşidi var kı ...Fiyatlarda semtten semte değişiyor...Kimi 1K diyor kimi 5K ...Benimkafa çorba oldu ...Ne veya neye dikkat etmem gerek , bira aydınlatıcı detay bilgiye ihtiyacım var...
    Benim bildiğim implantların hepsi aynı malzemeden imal ediliyor titanyum olması lazım üretim kalitesi önemli tabi yerli firmalardan da kaliteli üretim yapanlar var

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Arkadaş kemiğe kaynaması uzun süre alıyor ucuzlarda.
    Kaliteli alın derim.
    Yerliler de fena değil ama ben tercih etmem.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hayır düşüş demiyorum buralarda sürünebilir bize has bir acayiplik olmazsa diyorum.
    üstadım yalnız herkes doların baskılandığından adı gibi emin oldupu bir dönemde tl'nin gerçek değerinin ne olduğunu kestirebiliyor muyuz?

daha yenilerde dolar için 7-10 arası telaffuz ediliyordu, doların düşmemesi için sorulmadan yapılan açıklamalar ne olacak?

Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •