Sayfa 573/1000 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Mevduat Cafe

300 bp indirim dolara etki etmez dendi..

2.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    kısaca diyorki,

Türkiye ne yazıkkı rusyadan s400 hava savunma sistemi almaya karar vermiştir ve bu şartlar altında f35 programının devamı mümkün değidlir. f35 sistemlerinin kabiliyetlerini s400 sistemleriyle rus istihbaratı sonuna kadar tespit eder diyor biz yinede patriot için konuşmaya devam edecez türkiye natonun çok önemli 65 yıldan beridir müttefiki bizim orduyla onların ordularının ilişkileri çok güçlü biz onlarla ilişkiye devam edecez s400 sistemlerinede çok dikkat edecez vs.

Bukadar yumuşak bir açıklamada beklemezdim ben, sanki trump hakikaten dediği gibi orta doğu çöplüğünden çekilecekde çekilirkende gizli kankası rusyaya meydanı bırakacak gibi bir açıklama.
    s400 falan hepsi efsane
    insanlar dusunurdu s400 gelse dolar 10 tl olacak
    onlar hepsi boz sozler
    4 tane cop gelip diye oyle seyler bir an etki yapip biter. iktisat koku kotudur aslinde ve yine gelecekte hamle yapacak dolar tl
    ama trumpa gore dedigiz sey bence dogru degil. amerikani trump yurutmuyor kardes, bugun gordunuz amerika 50 ton altin suryadan amerikaya almislar
    simdiki durumda amerika sadece para altin petrol ve baska seyleri yari fiyat ve hatta bedava toplamaktir!

3. İlla döviz taşıyacağım diyenlerin, Doları özellikle bu dönemde altın ile hedge etmesi iyi olabilir kanaatindeyim. Tabii altın şu an yüksek seyrediyor, geçen hafta ortalaması 60 olan gümüş rasyosu 93'e dayanmıştı.

Ben biraz kenarda tutarım Dolar'ı hep acil durum parası olarak. Benim için başka bir işlevi yok.

Ama yatırım tavsiyesi falan değil tabii. Benim haddim değil o işler.

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    s400 falan hepsi efsane
    insanlar dusunurdu s400 gelse dolar 10 tl olacak
    onlar hepsi boz sozler
    4 tane cop gelip diye oyle seyler bir an etki yapip biter. iktisat koku kotudur aslinde ve yine gelecekte hamle yapacak dolar tl
    ama trumpa gore dedigiz sey bence dogru degil. amerikani trump yurutmuyor kardes, bugun gordunuz amerika 50 ton altin suryadan amerikaya almislar
    simdiki durumda amerika sadece para altin petrol ve baska seyleri yari fiyat ve hatta bedava toplamaktir!
    Ya trump dedigime bakma sen, abd iste, artik emin oldumki abd ortadogudan cekilip yerini tamamen rusyaya birakacak

Ustadlar
    Ben bir halt ettim sormayin gitsin 😥😥😥

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadlar
    Ben bir halt ettim sormayin gitsin ������
    Haydeeeee