Sayfa 101/278 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Yuhh ...
    yazıklar olsun...
    Utanmadan şikayet eden, çık yaz; ben ettim diye.Patrona yazdığımız sana niye dokundu?
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

Anlamadığım burdan satış veren kaçtan maliyetli?
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

3.  Alıntı Originally Posted by butcher Yazıyı Oku
    Yuhh ...
    yazıklar olsun...
    Utanmadan şikayet eden, çık yaz; ben ettim diye.Patrona yazdığımız sana niye dokundu?
    Şikayet etmeyi bildin, evet patrona ve aveneleri sövüyordum. Gıyabında artık sana da sövüyorum, patron yalakası. %30 zarar yazdırana helal süt emmiş mi diyecektim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

4. Komedi gibi halka arz oldu. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. (SPK, patron, meksa) bugün itibariyle yüzde otuz zarardayim

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tahta iyi incelenirse normalde piyasaya vermiş görünüyor yani satış baskısı ama ustalar bunun böyle olmadığını bilirler.satanla alan aracı kurumları karşılaştırmanızı ve oyun içinde oyun olduğunu görmelisiniz....ytd

6. Ben olaya basitçe şöyle bakıyorum. DOLANDIRILDIK

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sövene kızar, şikayet eder; ama adamların hırsızlığına "çok yaşa padişahım" der. Ülke hali bu, maalesef...

Sayfa 101/278 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •