Sayfa 146/278 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Herşeyden önce meksa kendi müşterilerini yaktı .gerisi hikaye ilk gün milleti faka bastırdılar. Kimseye satış fırsatı vermediler.neden böyle birşey yaptılar kimse anlayamadı.sadece kendileri bilr ne yaptıklarını.alanin elinde kalıyor yeni alıcı geldikçe veriyorlar kâr yazan yok.1 kademe için bile gelen zarar ediyor.burda en büyük suçlu spk dır.kucuk yatırımcının korunduğu nerde görülmüş...ytd
    Sanel halka arzıda böyle olmuştu, 3.98'den halka arz olan hisse 3.71 açmış ve ilk 10 dakika icerisinde taban yaptırmışlardı.

Uzun lafın kısası hisse 3-4 ay arz fiyatını görememişti.

Bu hissede ne olur bilinmez tabii ama maruz kalınan durum çok çok kötü. .

It is the average of 5 people in the human environment.

2. Demin bir yorum okudum.O kadar anlamlı bir dille eleştirmiş ki yaşanan durumu..Meksika Hükümeti, Halk Kahramanları Emiliano Zapata nın halkçı kimliğinin küçük düşürülmesi nedeniyle Derlüks Deri ye bir uyarı yazısı göndermiş İronik ama güzel bir eleştiri.Sahi ne istediniz be kardeşim halktan.Yazık günah değilmi insanlara.Sana güvenmişler halka arza katılmışlar,yetmemiş piyasadan hissene ortak olmuşlar.Her alana zarar ettirmişsin ve gıkın çıkmıyor.Bu mudur sizin adalet anlayışınız?

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Demin bir yorum okudum.O kadar anlamlı bir dille eleştirmiş ki yaşanan durumu..Meksika Hükümeti, Halk Kahramanları Emiliano Zapata nın halkçı kimliğinin küçük düşürülmesi nedeniyle Derlüks Deri ye bir uyarı yazısı göndermiş İronik ama güzel bir eleştiri.Sahi ne istediniz be kardeşim halktan.Yazık günah değilmi insanlara.Sana güvenmişlelışmaya r halka arza katılmışlar,yetmemiş piyasadan hissene ortak olmuşlar.Her alana zarar ettirmişsin ve gıkın çıkmıyor.Bu mudur sizin adalet anlayışınız?
    merak etmeyin patron GÜZELCE borsaya alıştığında bu hisse çok hareketli olur....sadece hareketin zamanını bilmiyoruz....

Galipciğim uğrasa böyle olmazdı. Kendisi metroda takılıyor biraz
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

şirket bir acayip ....telefonla görüştüm umutsuz vakıa....şirket hisse alım proğramı açıklasa hise tavan olur dedim ...öyle bir şey yok ....kar açıkladık buna rağmen çıkmadı dedi oradaki temsilci....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,853
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    şirket bir acayip ....telefonla görüştüm umutsuz vakıa....şirket hisse alım proğramı açıklasa hise tavan olur dedim ...öyle bir şey yok ....kar açıkladık buna rağmen çıkmadı dedi oradaki temsilci....
    1.90 boyu var onu da gördük
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ne umutsuz vakası bildiğin facia bunlar. Adam diyor ki şirket yönetiminin ne yapmasını bekliyorsunuz? Söze bak hizaya gel. Yani diyor ki bu kazık size girmeye devam edecek ve nerede duracağını bizde bilmiyoruz. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Benden gidenin kat ve katı sizden çıksın inşallah.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bunlar yakında bir de bedelli patlatır mı acaba diye düşünmüyor değilim. İşte o zaman b..u yedik demektir. Hissesine sahip çıkmayan şirketten herşey beklenir. Hissesini ilk aldığımızda adamların velinimetiydik, şimdi sırtlarında kambur olduk. Başlarının belası olduk. Yazıklar olsun size.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 146/278 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •