Special Days Image
Sayfa 147/278 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Durum vahim hakkaten. Nerden döner nerden mallanayım bekliyorum ben de...
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Alıntı Originally Posted by yakamoz54 Yazıyı Oku
    Ne umutsuz vakası bildiğin facia bunlar. Adam diyor ki şirket yönetiminin ne yapmasını bekliyorsunuz? Söze bak hizaya gel. Yani diyor ki bu kazık size girmeye devam edecek ve nerede duracağını bizde bilmiyoruz. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Benden gidenin kat ve katı sizden çıksın inşallah.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    şirket yetkilisine hisse alacağınız bir proğram yapın açıklayın bakın hisse nasıl hızlı çıkıyor dedim.......

Halka hisseyi tecavüz yoluyla arz edip pişkinlik yapmak da engin genişlik gerektirir. Bunlar tam tüccarlar...

Kap haberi de yok.. Maldivlere mi taşıdılar yönetim binasını !!!
    1.80 için beklemedeyim... kademeli işlem yapmak lazım..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,041
    Vay be yatırımın yeni modası biri bu işe dur demeli 4Temmuzdan beri sürüm sürüm süründürmüş milleti
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Suç bizim kardeşim bence. Şunu çoktan anlamış olmamız lazımdı. Burası BORSA patron kime KO...SA mantığı geçerli maalesef.Bu mecralarda babanın oğluna güvenmeyeceksin, patronların gözünüzün içine baka baka yalan söylemekte hukuku arkadan dolanarak her türlü alavere dalavereyi yapamakta çok yetenekli olduklarını soyup soğana çevirdikleri babaları olsa ona bile acımayacaklarını giren kazığın acısıyla tam olarak öğrendim. Bu adamların yaptıkları beni üzüyor ama devletin kurumları bu soyguna asla ses çıkarmıyorlar buna daha çok üzülüyorum. Bu ülkede gariban için hak ve adalet mi ALLAH rastgetire. Zalimler için kurulmuş bir düzen. Allah yardımcımız olsun.

6. Rezil herifler bir NATEN'in işlemlerine bakın bir de sizin hisse hareketlerine. Adamlar en azından 5.80 halka arz ve fiyat şu an 5.93 te. Tutuyorlar ve satmak isteyenlere zararsız çıkma fırsatı veriyorlar. Siz ise tam bir rezalet sergiliyorsunuz. Utanın utanın. Dönün aynaya bir bakın bir insanmıyız diye. Bizden kazandıklarınızı çoluk çocuğunuza helal diyemi yediriyorsunuz. Boğazınızdan nasıl geçiyor çok merak ediyorum.

7. Dustukce alıyoruz, aldıkça düşüyor

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by yakamoz54 Yazıyı Oku
    Ne umutsuz vakası bildiğin facia bunlar. Adam diyor ki şirket yönetiminin ne yapmasını bekliyorsunuz? Söze bak hizaya gel. Yani diyor ki bu kazık size girmeye devam edecek ve nerede duracağını bizde bilmiyoruz. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Benden gidenin kat ve katı sizden çıksın inşallah.

Yani yatırımcı ilişkileri diyor ki, ben hiç bir poktan anlamıyorum. Bana işimizi öğretin... Bunlarin BIST e girmesine onay verenlerin.....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 147/278 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •