Sayfa 148/278 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Borsayı bilmiyorlarsa ne p.k yemeye halka arza karar verdiler...
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

2. Şeytan diyor ki git boğaz köprüsüne çık basınıda haberdar et ve köprü üzerinde eylem yap ve hem bunları hem SPK'yı rezil ama. Kimin umrunda işin içinde SPK oldumu yayınlanmasına izin vermezler . Göz altına alınmam yanıma kar kalır. Burası Türkiye düzen böyle işliyor. Ama köprüye sevdiğim kız için çıksam bütün kanallarda defalarca yayınlanır. Olayın sosyolojik, psikolojik tahlilleri yapılır. Ama senin paran batmış, birileri tezgahı kurup fırıldak çevirmiş, vatandaşı kazıklamış hayatın kararmış kimin umurunda. Bu ülkede hak aramak iğne ile kuyu kazmak, samanlıkta iğne aramaktan bile zor.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Artık hissenin düşmesinden korkmuyorum da bu kadar zarar varken ve hisseyi elden çıkaramaz iken bu çakallar bir de bedelli patlatırlarsa var ya işte o zaman ruhumuza Fatiha derim. Nasıl bir kahpelik ve rezaleti içine düştük Allah'ım sen kurtar bizleri bunlardan. Sen onlara geceleri rahat uyku uyutma. Bizlerin ahını feryadımı onlara rüyalarında kabus olarak göster. Bizim yaşadığımız üzüntülerin daha fazlasını bunlara yaşat.

4. Adam diyor ki hisse geri alımını 19 Ağustos tan önce yapamayız. O tarihten sonrada buna yönetim kurulu karar verir ama laf olsun diye de yapamayız bunu. Hisse geri alımı kararı alıpta bunu savsaklayan şirketler gibi olmak yatırımcımızı kandırmak istemeyiz diyor beyfendiler. Yani bir çok patronun bu bo.u yediğini kabul ediyorlar. Yani hisse geri alımını unutun arkadaşlar. Şu ifadeye o kadar çok kızıyorum ki hissenin düşmesinin bizle ne alakası var. Bizim bundan karımız olmaz ki diyorlar ve bu durumun kendilerini çok üzdüğünü belirtiyorlar. Yerse tabi. Evvela üzülmüş olsanız bir adım atar, bir eylemde bulunurdunuz bu bir. İkincisi 266'dan sattığınız hisseyi 1lerden toplayıp tekrar 2 ve 3'lü rakamlardan halka ırz edersiniz. Bu oyunun içinde olmanızı kafamızda mantıklı kılacak sebepler. Eğer bunlar doğru değil diyorsanız ispatını atacağımız mantıklı adımlarla gösteriniz. Ama nerdeeeee. Kılınız dahi kıpırdamıyor. Birde güzel bilanço açıkladık ama yine gitmedi demiş şirket yetkilisi. 3.çeyrek ve yılsonu bilançonuzu çok merak ediyorum eğer zarar gelmeye başlarsa bu da bizim için filmin sonu olur. GAME OWER

5. ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ ;DERAS
    *%20 iskontolu denildi, YALAN
    * 2 kat fazla talep geldi denildi, YALAN
    *Birerli lot dağıtımı yapıldı denildi, YALAN
    11 M lot arz edildi Meksa ve Global den goy goy çekildi. Meksa Ata A1 ile çaktılar. BİST SPK baktı...Takriben 1.5- 2 M lot el değiştirdi zarar bu boyutta. Babası belli olan bir adam kağıdına bunu yapmaz, yaptırmaz da. Onu savunanın da babasını sorgulamakta fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

6.  Alıntı Originally Posted by butcher Yazıyı Oku
    ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ ;DERAS
    *%20 iskontolu denildi, YALAN
    * 2 kat fazla talep geldi denildi, YALAN
    *Birerli lot dağıtımı yapıldı denildi, YALAN
    11 M lot arz edildi Meksa ve Global den goy goy çekildi. Meksa Ata A1 ile çaktılar. BİST SPK baktı...Takriben 1.5- 2 M lot el değiştirdi zarar bu boyutta. Babası belli olan bir adam kağıdına bunu yapmaz, yaptırmaz da. Onu savunanın da babasını sorgulamakta fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın butcher bu yazdıklarınızın hemen hemen aynısını söyledim bende. Ama kesinlikle inkar ettiler ve beni suizan yapmakla kul hakkına girmekle itham ettiler. Yani ortada dönen bir dolap, oynanan kirli bir oyun, iğrenç bir tezgah onlara göre kesinlikle yok. Birde bana yatırımın 1-2 aylık bir süre olarak algılanmaması gerektiğini uzun vadeli düşünmek gerektiğini belirterek yatırım konusunda beni çok aydınlattılar. Yani diyor ki çok uzun bir süre daha buradasınız Önce sırtınızdan biz bir kazanalım sonra belki 1 belki 2 belki de 3 yıl sonra siz kazanmaya başlarsınız. Çünkü biz salak yatırımcıyız yatırımın y dinden anlamayan cahil insanlarız. Bunlarda her boktan anlayan, yatırım dehası adamlar. Ulan sizin tarif ettiğiniz yatırımcı tipine enayi derler, sizin gibi adamlara da patron değil çakal derler.

7. Borçlarının yüzde 72 si döviz bazlı. Buna bağlı olarak 10 milyon kur zararı var. Finansal giderler hızla artmış. Buna rağmen kar açıklamış.Rusya ile işlerin iyi gitmemesi bu kağıdı bitirir. Dövizin artması da büyük risk teşkil ediyor.İzleyip göreceğiz. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. SPK'ya gelince insanın içinden ne kü....ler geçiyor da söyleyemiyorsun. SPK hangi görevini doğru dürüst yapmış ki. 7 yıl önce çağrı olacak diye KERVN hissesi aldık. Bizim bu hisseyi almamızın sebebi şirket birleşmesi nedeniyle çağrı yükümlülüğünün doğmuş olduğuna SPK karar verdi bizde SPK' nın bu kararına güvenerek hisse aldık. O zaman 40 kuruştu hisse değeri. Ama patron ayak diredi işi mahkemelere götürdü davalar davaları kovaladı bir çok davayı kaybetti ama sonunda Danıştay'da bozma kararı ve çağry yükümlülüğü doğmadığı kararı çıktı. Peki bu durum karşısında SPK ne yaptı. Hiçbir şey hem de hiç. En son yatırımcılar toplanıp şirket için fesih davası açtı ve halen devam ediyor. Peki bu 7 yılda neler oldu. Şirket her yıl devasa zararlar gösterdi, borçlarından dolayı bir kısım otel ve gayrimenkulü hileli yollarla yarı fiyatına hacizden satıldı. Tabi yerse. Perde arkasında alan yine kendileri. Bu da yetmedi hile ile şirket dışına 250 milyon TL kaçırıldı . Saymakla bitmez. Peki SPK ne yaptı sadece uyduruktan cezalar verdi yerse tabi. 7yıl önce hissemiz 40 kuruştu şimdi 22 kuruş. Şimdi kim beni SPK'nın bir işe yaradığına, küçük yatırımcıyı koruduğuna koruyacağına inandırabilir. Hiç kimse. Bundan sonra SPK hiç kimseye zorunlu çağrı yaptıramaz asla. Çünkü KERVN'ı emsal göstermeleri yeterlidir bence. Yani SPK=FASO FİSO

Sayfa 148/278 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •