Special Days Image
Sayfa 149/278 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Düşünebiliyor musunuz biz bu kadar sıkıntı ve eziyet çekerken adamlar görevlerini çok iyi yaptıklarını zannederek yataklarında rahat rahat uyuyorlar o uykular hepinize haram olsun. Bizim hakkımızı hukukumuzu korumadığınız için bizim bu hallere düşmemize sebep olduğunuz için benim vergilerimle kazandığınız o paraları rahat yemek nasip olmasın bu kurumda çalışanlara borsadaki bu soygun ve vurgunu görüp kılını kıpırdatmayan, sermayenin esiri olmuş siyasetçi ve bürokratkara. Ülkemin adalet anlayışı: Kimin kime gücü yeterse. Böyle bir toplum olduk maalesef. Yazık hem de çok yazık.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yakamoz54 Yazıyı Oku
    Düşünebiliyor musunuz biz bu kadar sıkıntı ve eziyet çekerken adamlar görevlerini çok iyi yaptıklarını zannederek yataklarında rahat rahat uyuyorlar o uykular hepinize haram olsun. Bizim hakkımızı hukukumuzu korumadığınız için bizim bu hallere düşmemize sebep olduğunuz için benim vergilerimle kazandığınız o paraları rahat yemek nasip olmasın bu kurumda çalışanlara borsadaki bu soygun ve vurgunu görüp kılını kıpırdatmayan, sermayenin esiri olmuş siyasetçi ve bürokratkara. Ülkemin adalet anlayışı: Kimin kime gücü yeterse. Böyle bir toplum olduk maalesef. Yazık hem de çok yazık.

sayın yakomoz54; üzülmene üzüldüm. Öfkende sonuna kadar haklısın, ama seni ne kadar yıpratmasına izin vereceksin, sınırı belirle. Asla sana fiziki zarar verecek boyuta gitmemeli. Bu şirkete , bu hale getirenlere ;İster söv ister beddua et, ben ikisini de yapıyorum. 54 sakarya nedenli ise; Sapanca manzaralı, manzara restoran a çıkartayım seni, kafanı dağıtırsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

3. halka arzdan beri alan ve satanlar...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    hissedarlara kendilerini affettirmek için malum desada da sezon indirimi fırsatı varken en kaliteli derilerinden hediye edip gönül almaları lazımBurak yılmaza verdiklerindenBiz size güvendik hissenizi aldık mont giyeceğiz diye donla kaldık yakında o da gidecek
    YATİRİMCİ() İLİSKİLERİ: [email protected]. tel: 0212 416 59 96
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Burdan satanlar kirli ilişkiler içinde oldukları aşikar. Tepetaklak gelirsiniz inşallah.

6. Allah belanızı versin soysuz k....ler. şu rezalet bak. Ey SPK neredesin tatilemi çıktın. Bunlardan hesap sormuyorsunuz Allah sizin de belanızı versin.

7. https://i.hizliresim.com/r051JV.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 149/278 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •