Sayfa 162/278 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Kap 3.61 diyo , spek malı topladı sankim.
    Bakalım haftaya nerelere fora bu yelkenler?
    AKD ve takas paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kap 3.61 diyo , spek malı topladı sankim.
    Bakalım haftaya nerelere fora bu yelkenler?
    AKD ve takas paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. bu pastaya göre spek çok yönlü çalışıyor..virmanlar havada uçuşuyor...baskı kurup malları alttan toplamış..meksanın zararına mal sattığına inanmıyorum..tahtayı iyi analiz eden ve okuyan ilerde kazançlı çıkacaktır .sadece sabır ve zaman lazım.. git gel hareketi olacaktır.ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    bu pastaya göre spek çok yönlü çalışıyor..virmanlar havada uçuşuyor...baskı kurup malları alttan toplamış..meksanın zararına mal sattığına inanmıyorum..tahtayı iyi analiz eden ve okuyan ilerde kazançlı çıkacaktır .sadece sabır ve zaman lazım.. git gel hareketi olacaktır.ytd
    Tahtayı analiz etseniz de hep beraber kazansak...
    Sadece sabır ve zamana mı güvenelim, tahta takas analizine mi?
    Merak ettik
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

5. Her ikisinede ...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    Neden hep ky malı teslim edince böyle uzay kapsülü formasyonuna benziyor bu hisseler!Avuclamış yerden malı götürecek gibi duruyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Olan bana oldu. 180de bekledik o kadar... Kısmet... Bana gıcık gidiyorlar sanki..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 162/278 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •