Sayfa 174/278 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
    http://share.matriksdata.com/share.a...09031430107830
    2.00 deli 210.845 lotu hüpletirler
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. 90 kuruşluk adese bize yaklaştı ve gececek..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/share.a...09031430107830
    2.00 deli 210.845 lotu hüpletirler
    Yavaş atın çiftesi pek olur derler , çok yakında konuşulan bir hisse olacaktır diye düşünüyorum...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Yavaş atın çiftesi pek olur derler , çok yakında konuşulan bir hisse olacaktır diye düşünüyorum...

Şimdi at var, at var sn. philosopher.

It is the average of 5 people in the human environment..

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku

Sütçü beygiri demek istediniz galiba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
    sevgili istkas paylaşmış eline sağlık artık kaçacak yeri var diyen varsa buyursun!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. geçtiğimiz günlerde derimod yüzde 10 yakın yükseldiğinde bu da prim yapmıştı.Derimod az önce devre kesti bugün oralı olmuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Görkem SEVİNDİK- Yönetim Kurulu Üyesi

1986 Adana doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. Dizi ve sinema oyuncusudur. İngilizce bilmektedir.

İsim benzerliği sandım meşhur Görkem Sevindik çıktı.Çok enteresan geldi..Hayırdır inşallah.
    Raci Şaşmaz’ı mı transfer etsek dengeden tecrübeli!

Sayfa 174/278 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •