Sayfa 211/278 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. yatırım cıtır peşinde...bakalım karla ayrılabilecekmi...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,966
     Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Kâğıt çok dillendi piyasada. Bunun da etkisi var mutlaka.
    dillenmiş hali buysa vay haline!Adam olsa çizerdi şimdiye kadar kahpe gibi 2.17-2.11 değil adam gibi oynardı oynu!4 temmuzdan beri şeyinde tuz yalatıyor bakınız ceoem o da halka arz oldu kağıt nerelerde?5.17 halka arz -bugün 7.38
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

21x den sabah verdim 204 maliyetlileri.. Seans içinde yazmak istemedim.. 1 kuruşun hesabındalar..boyle illet bir hisse görmedim daha önce.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4. Inaninki adamlar ufakci birçok aracı kurumdan alıp satıyorlar bugünkü pastaya göre yatırım satti fakat birçok aracı kurumdan geri aldılar algıyla çok güzel oynuyorlar zamanı gelince de ben onlarla oynayacağım....Bizde zaman çok kendileri bilir.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,966
    http://share.matriksdata.com/share.a...09231612413991
    Bir örneği daha yok bu kağıdın
    kurtlar vadisinde oynuyor gibi hissediyorum bu kağıda bakınca
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,966
    KAP: DERAS [ ] DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/788332
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2019-09-23
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz Yatırımcı İlişkileri Bölümü Uzmanı olarak Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansına (Lisans No:213581) sahip Sn Taner SANATSEVER 24.09.2019 tarihi itibari ile göreve başlayacaktır.

Kamoyu ve yatırımcılarımıza bildiririz.

Saygılarımızla;
    SÖYLEYİN DE GERİ ALIM YAPSIN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,966
    KAP: DERAS [ ] DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket Genel Bilgi Formu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/788337 Şirket Genel Bilgi Formuİletişim Bilgileri
    Yatırımcı İlişkileri Bölümü veya Bağlantı Kurulacak Şirket Yetkilileri
    Ad-Soyad Görevi Görevlendirme Tarihi Telefon E-posta Lisans Belgesi Türü Lisans Belge No
    Selçuk ASLAN Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi 10.05.2019 +90 212 416 59 96 (132 Dahili) [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey3 Lisansı 202355
    Taner SANATSEVER Yatırımcı İlişkileri Uzmanı 24.09.2019 +90 212 416 59 96 (147 Dahili) [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı 213581

Yönetime İlişkin Bilgiler
    Yönetimde Söz Sahibi Olan Personel
    Adı-Soyadı Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler
    CEMAL GÜZELCİ Yönetim Kurulu Başkanı Yönetici Genel Müdür Boran Meşrubat Dağıtım San. ve Tic.Ltd. Şti. Genel Müdürü
    VOLKAN TANERİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yönetici Derlüks Deri İhracat Müdürü Van Piliç Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. Ortak
    TUNCAY ERÖZMEN Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Yönetici Yoktur. Yoktur.
    CAN ALPER ŞAHİN Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Yönetici Yoktur. Global E-Learning kurumsal Satış Müdürü
    NEVZAT TANERİ Yönetim Kurulu Üyesi Yönetici Yoktur. Yoktur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,966
    Hayırdır inşallah bu kadar haber akışına alışık değiliz

Sayfa 211/278 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •