Sayfa 218/278 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,148
    ben hangi hisseyi satsam o emin olun gidiyor gedik sanki benim sattığım her kağıdı topluyor bakın bugün benim inadıma yüzde 5-10 yaptırırlarsa şaşırmam!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,148
    dün herkes tavan olacak şu olacak bu olacak derken gönderdiği ilaçlı gazoz ve değerlenen gayrımenkulleri satabiliriz haberini kimseye yedirmeyiz babında yüksek açıp alçak kapattılar
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ben hangi hisseyi satsam o emin olun gidiyor gedik sanki benim sattığım her kağıdı topluyor bakın bugün benim inadıma yüzde 5-10 yaptırırlarsa şaşırmam!
    Yüklü giriyorsan olabilir.. Mesela şu anda solda reklamda DESA ürünleri gözüküyor, DERSA değil.
    Bunlar derici mi gazozcu mu tekel bayi mi bilemedim..
    Son düzenleme : Limoncu; 26-09-2019 saat: 11:06.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4. gazoz satışları iyi gelirse belki borçları öderler.ana iş ten hiç haber yok..yan işlerle ilgili haberler veriyorlar...deri sezonu açıldı...sipariş falan yoku acaba....ytd

alışlar fena değil, fake mi bilemem.. takibe devam.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

6. alanlar güçlüyse meksanın malını bitirirler.ama karşılıklı da olabilir.zaten bu kağıdın halka arzı ayrı bir olay zararına mal satmakta neyin nesi...ytd

7. şer çetesi iş başında...müsade etmiyorlar gitmesine..ytd

Sayfa 218/278 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •