Sayfa 219/278 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Bugün kalkacak sanki artık...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. gödüğüm kadarı ile malı yıkacak müşteri bulamadılar ancak birbirlerini düdüklüyorlar...ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    gödüğüm kadarı ile malı yıkacak müşteri bulamadılar ancak birbirlerini düdüklüyorlar...ytd
    piyasada adın çıkacağına canın çıksın..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4. 2.15 üstü en az %15 gideri var arkadaşlar bunun, ben sattıklarımdan fazlasını topladım tekrar...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. bu kağıdın niye gitmediğini söyleyeyim 215 de 1000 lot satış yazdım almadan dönderdiler yani adamlar her yükselişi mal çıkma için kullanıyorlar.gerisi hikaye...sanki satanlar bedava almış gibi satıyorlar...ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    bu kağıdın niye gitmediğini söyleyeyim 215 de 1000 lot satış yazdım almadan dönderdiler yani adamlar her yükselişi mal çıkma için kullanıyorlar.gerisi hikaye...sanki satanlar bedava almış gibi satıyorlar...ytd
    215 üstü kapanış önemli gerisi hikaye..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

7. açıkçı yakaladılar belkide onu sıkıştırıyorlardır..ytd

Sayfa 219/278 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •