Special Days Image
Sayfa 257/278 İlkİlk ... 157207247255256257258259267 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Kap haberi var gene açıklama yapmışlar. Birşey değişirmi bilemedim.

2. Ben kapta birşey görmedim ama onemli degil biz verdik artık onu açılır ve gider inşallah kimse zarar etmez beni çok yordular ama zararsız çıktım...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Ben kapta birşey görmedim ama onemli degil biz verdik artık onu açılır ve gider inşallah kimse zarar etmez beni çok yordular ama zararsız çıktım...ytd
    Dünun haberiymiş halka arz ile ilgili izahta bulunmuşlar tekrardan. Sonrasında gene haber geldi 252 bin tl ye bir taşınmaz daha satılmış

4. Devre kestirdi sonunda bekleyebilen var mı

Alıntı Originally Posted by Skilfull Yazıyı Oku
    Dünun haberiymiş halka arz ile ilgili izahta bulunmuşlar tekrardan. Sonrasında gene haber geldi 252 bin tl ye bir taşınmaz daha satılmış

Devre kestirdi var mı halen bekleyen

5.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Devre kestirdi var mı halen bekleyen
    Ben bekliyorum ytd

6. Bizi geçen hafta döktüler ,alana satana kar edene hayır getirsin inşallah, bizi 3 aydır sadece üzdü...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Bugünkü hacim, halka arz gününden bu yana en yüksek hacim mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

Bugün yine mala bağladı. Çıktığı yerde birtürlü kalamıyor.

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 257/278 İlkİlk ... 157207247255256257258259267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •