Sayfa 63/278 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 497 - 504 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

YALANLAMA* ve *SUÇ*DUYURUSU

**

Şirketimiz halka arzının*tamamlanması ve işlem görmeye başlaması ile birlikte. Sosyal medyada ve bir*internet sitesinde mesnetsiz, gerçeğe aykırı, Şirket'in büyük küçük bütün*hissedarlarını olumsuz etkileyen söylentiler yayılmıştır.

**

Bu nedenle ve*SPK*II. 15-1 sayılı Özel Durumlar Tebliği 9. Maddesinin 1.*Fıkrası gereğince bu açıklamanın yapılması gereği hasılolmuştur.

**

Bu söylentilerin hiç bir dayanağı*ve delili yoktur. Şirketimiz halka arzına 1.594 ayrı hesaptan 44 kurumdan*21.894.969 adet talep gelmiştir. Bu talebin 11.000.000 adedi 2,66 TL fiyatla*karşılanmıştır. Halka arz verilerine göre 1.174 gerçek ve tüzel kişi halka*arzdan pay almıştır. Bu gerçek ve tüzel kişiler arasında farklı bir fiyatla*alım yapan yoktur.

**

Şirketimiz bu satıştan 24 milyon*TL'yi aşan net gelir elde etmiştir. Bu gelirin %80 ile ‘'fon kullanım raporunda'' belirtildiği üzere finansal borç kapaması*yapılacaktır. Bu kapamaların 12,5 milyon TL'lik kısmının yapıldığı kamuoyuyla*paylaşılmıştır. Geri kalan kısmı için çalışmalar sürdürülmektedir. Sonuçları en*kısa zamanda kamuoyuyla paylaşılacaktır.

**

Söz konusu mesnetsiz ve delilsiz haber ve söylentileri*çıkaranlar ve Şirketin faaliyetlerini karalayanlar hakkında, Haksız Rekabet*Suçundan dolayı Şirketimizce yasal çalışmalara başlanmış ve UYAP üzerinden Bakırköy*Cumhuriyet Başsavcılığı'na 6144505227 sayılı iş emri ile suç duyurusunda*bulunulmuştur.

**

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2.14 ten geldim bakalım ne yapacak

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Geri alım kararıyla yukarı yapar. Diğer türlü çürük aracı kurumlar ky düdüklemeye devam eder..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4. Kurumda farkında madem olayın güzel haberlerin devamı gelır

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2.14 ten geldim bakalım ne yapacak

siz harun kahraman mısınız?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    siz harun kahraman mısınız?
    Yok o kim daha öncede sordular Eyüp kahraman

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Geri alım kararıyla yukarı yapar. Diğer türlü çürük aracı kurumlar ky düdüklemeye devam eder..
    Ben de çok ciddi bunu bekliyorum. Bu verdikleri haber ile borsadaki durumdan rahatsız olduklarını hissettirdiler. Benim şirkete tek kızgınlığım bu olur. Eğer yatırımcını ve itibarını düşünüyorsan bu çakallara meydan vermeyeceksin. Çek hisseni olması gereken yere, fiyat tabanı oluşsun oradan yavaş yavaş yaparsın satışını piyasayı bozmadan

8. Ben 2.13 geri verdum bu hisse adam olmaz bence her haberde halka arz yukarı fiyat verdiklerinden elindeki mali itileyor smart daha iyi

Nakit kraldır.

Sayfa 63/278 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •