Sayfa 88/278 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 697 - 704 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

208 209
    4b 34b
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Saatlik MACD henüz 0 üstüne atamadı, doğum sancısı çekiyor henüz hisse, 0 üstünde bir miktar hacim yapmasıyla beraber nurtopu gibi bir bebek göreceğiz
    Yatırım tavsiyesi değildir ha, sadece gördüğümü yazdım, çıkar da iner de bunu bilemem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Saatlik MACD henüz 0 üstüne atamadı, doğum sancısı çekiyor henüz hisse, 0 üstünde bir miktar hacim yapmasıyla beraber nurtopu gibi bir bebek göreceğiz
    Yatırım tavsiyesi değildir ha, sadece gördüğümü yazdım, çıkar da iner de bunu bilemem
    2.66 dan beri yazıyoruz sonuç negatif kan uyuşmazlığı varYazın günü deri giyilmez dediler ama sabah ankara 14 dereceydi
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    2.66 dan beri yazıyoruz sonuç negatif kan uyuşmazlığı varYazın günü deri giyilmez dediler ama sabah ankara 14 dereceydi
    tilkiler cirit atıyor ortada, sayamadım 40 mı 100 mü 1500 mü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    tilkiler cirit atıyor ortada, sayamadım 40 mı 100 mü 1500 mü
    tilki derisi de iyi olur ama hayvanseverler tarafından linç edilmesek bari belki de meksa hayvansever derneğine üyedir o yüzden kağıt rağbet görmesin hayvanlar katledilmesin diye bu kadar baskıladı kağıdı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
    benim içimden geçen şu desa ile aynı fiyat olsa kim hayır diyebilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    tilki derisi de iyi olur ama hayvanseverler tarafından linç edilmesek bari belki de meksa hayvansever derneğine üyedir o yüzden kağıt rağbet görmesin hayvanlar katledilmesin diye bu kadar baskıladı kağıdı
    soytarı kurumun teki o, bize YATIRIM FİNANSMAN, GARANTİ, İŞ, VAKIF, HALK, ZİRAAT, YAPIKREDİ lazım...
    METRO YATIRIM tek başına gelsin ona da eyvallah
    Hepsi bir METRO YATIRIM tek maç yapsınlar

@GalipBiziUzayaGötür hashtag'i ile bir akım başlatalım buradan. Dön Özbekistan'dan artık
    Galip'in gölgesi uğrasa X lirayız

208 209
    24b 30b

Sayfa 88/278 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •