Sayfa 61/278 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Adam yukarıdan açığa sattığını alttan almak için türlü dalavereler geliştiriyor, burayada tetikçilerini göndermiş hisseyi kötüleyerek satmamız için uğraşıyor. Bu oyuna gelen kaybeder. Bu saatten sonra satarsanız adamın ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Ben de 2. Seans 206 maliyetlileri verebilirim.
    Ama ufak bi yukarı yapması şartıyla...
    Ytd. sadece kar cebe yakışır diyenlerdenim.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Adam yukarıdan açığa sattığını alttan almak için türlü dalavereler geliştiriyor, burayada tetikçilerini göndermiş hisseyi kötüleyerek satmamız için uğraşıyor. Bu oyuna gelen kaybeder. Bu saatten sonra satarsanız adamın ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.
    Ben de aynı düşünüyorum , umarım dediğiniz gibidir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Bende taşıyacak adam aradıklarını düşünuyorum bulurlarsa yukarı yapar daha kendilerine kalan mali verecekler

5. Şirket acil olarak geri alım yapması ve hisseyi en az arz fiyatını çıkarması gerekiyor. Ahlak ve etik bunu gerektirir. Bunu bekliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by butcher Yazıyı Oku
    Şunu NET, GÖZE SOKARCASINA; herhangi bir virmanla farklı kuruluşları kullanmadan DİMDİREK yaptılar. DİREK KY nın kanını emdiler. Nasıl bir anlayış bunu savunabilir? Nasıl bir denetim mekanizması normal karşılayabilir? Küçük yatırımcı nasıl sabırlı kalabilir? Sebeb olanın da, denetlemeyenin de , patronun da savunanın da alayının; aq.

bugünkü spk bülteninde bu meksaya ceza kesmezlerse onların ta....
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. https://i.hizliresim.com/00nqmL.png

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şöyle bir düşünün, bir yerde güzel bir arsa var, arsa sahibi herkes nasiplensin diye arsasını paylara bölmüş satıyor. gelin beraber alalım diyerek insanları yanına toplayıp gidip o arsanın belli bir kısmını alan adam, daha aradan 1 hafta geçmeden %20 zararına kendi paylarını satıyorsa takibi şikayette hakim o adama " sen delimisin be adam neden 2.66 liraya aldığın malı 2.10 tl'ye satıyorsun?" diye sorar Ve önce akıl hastanesinden akli melekeleri yerinde mi diye rapor aldırır, eğer deli ise elindeki diğer mallarını varislerine taksim eder, deli değil ise ya diğerlerinin mallarını da almak için fiyat düşürmüştür ya da arsa sahibinden kendine ait payları en az %30 ucuza almıştır ki bu suçtur diğer insanları kandırmış manipülasyon yapmıştır. Her iki durumda da ceza gerekir.

Ver cezayı hakim bey...

Sayfa 61/278 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •