Sayfa 200/278 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Al sat yaparken malsız kaldık. Kaçan balık büyük olur. Canımı sıktı. Zarardaki yatırımcıların kurtulması dileğiyle.

2. Beklemeye devam .1 hedef tamam şimdi 2. Hedef bekleyeceğim...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Al sat yaparken malsız kaldık. Kaçan balık büyük olur. Canımı sıktı. Zarardaki yatırımcıların kurtulması dileğiyle.
    Aynısı formette başıma gelmişti hocam , böyle son 2 dakikada ne var ne yoksa kademeleri kopardılardı , hisse 1,60-1,70 bandındaydı , sonra da 6 liralara soluksuz gitti...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Aynısı formette başıma gelmişti hocam , böyle son 2 dakikada ne var ne yoksa kademeleri kopardılardı , hisse 1,60-1,70 bandındaydı , sonra da 6 liralara soluksuz gitti...
    İnanın hocam hep aklıma formet gelir. Uygun yerden almışsın bekle işte. Algyo ile değiştik. Ya nasip. Ama canımı çok sıktı bu iş. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Yatfindeki arkadaş Ekim’de ağzınız açık kalacak dedi ama ben önce halka ırzı fiyatını görsün önce dedim sonrasına Allah Kerim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Yatfindeki arkadaş Ekim’de ağzınız açık kalacak dedi ama ben önce halka ırzı fiyatını görsün önce dedim..
    Bence ağzı açık bırakmamak lazım bunların sağı solu belli olmaz..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Suudi arabistandaki petrol saldırısı piyasayı nasıl etkiler?
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 200/278 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •