Sayfa 75/278 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 593 - 600 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Onun ben tipini silim.Hileli halka arz yapmış çok belli. Adam sanki küçüklere 2,66 dan yandaşa,fake hesaplara 2,06 dan satış yapmış.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    Onun ben tipini silim.Hileli halka arz yapmış çok belli. Adam sanki küçüklere 2,66 dan yandaşa,fake hesaplara 2,06 dan satış yapmış.YTD
    Derimod tavana 75 kademe kaldı deras sürünüyor

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    İnternet ten baktım,Cemal guzelci,tam bı duzdurucu tipi var adamda...en fazla kırk yaşında,... yazık bari parayı çarçur etmese......
    sahibi ehli keyf biri.....intibam odur ki bu kağıtla çok oynar.....

bakın halka ardan önce şirketin müdürü ne demiş....
    Selçuk Aslan: Halka arzdan iki tane beklentimiz var. Birisi alternatif finans kaynaklarına ulaşmak. Biliyorsunuz dünyada para pahalı. Öz kaynaklarımızla yatırımları belli bir noktaya getirdik ama daha ileriye gitmek için daha fazla kaynağa ihtiyacımız var. Birincisi bu. İkincisi de kurumsallaşmak. Neticede kurumsallığı bir yılda net şekilde gördük.

-Borsa İstanbul’a hangi fiyattan çıkmayı düşünüyorsunuz?

Selçuk Aslan: 2.66’dan çıkıyoruz. Hissemiz çok ucuz çıkıyor. Meksa Menkul Kıymetler’in yaptığı fiyat tespit raporuna göre yüzde 26 verilmiş iskontolu. O fiyat tespit raporunda risksiz faiz oranı 18 küsurlardı, şimdi 16’ya düşmüş durumda. Biz zaten çok ucuz çıktığını düşünüyoruz. Hissenin gelecek vadettiğini düşünüyoruz. Çok fazla dalgalanmalara sebep olacak yapıyı taşımıyoruz. Yüzde 44’ünü halka arz ediyoruz. 30 milyon liralık bir rakam. 24 milyon lira civarında net gelir gelecek. İhtiyacımız bu kadardı. O yüzden gereken kaynak kadar satış yapmayı uygun gördük. Sermaye Piyasalarına her zaman inandık. Türkiye çok büyük badireler, post modern darbeler atlattı. Biz Türkiye’ye inanan taraftayız.

saatlikteki macd sinyal vermiş. anaryaya takma ihtimali olsa da ben uzunları yakacağı hissiyatındayım..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

6.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    saatlikteki macd sinyal vermiş. anaryaya takma ihtimali olsa da ben uzunları yakacağı hissiyatındayım..
    Derimod tavana yanaştı desa deri yüzde 7 primli dersa sürünüyor bir kademe zorladı

Gaz sancısı var sanki. Bi zart çek de dağlar inlesin..
    Derimod duysun yankıyı
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

8. akpaz vardı böyle dağıtım filan yapıyordu kottan çıktı galiba o aklıma geliyor iyi olacak dedikçe
    akyürek pazarlama adı hatta ak parti eski millet vekiliyiydi sahibiydi bunun arkası sağlam demiştim
    boran dağıtım ha sonu böyle olmasında

Sayfa 75/278 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •