Sayfa 83/278 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 657 - 664 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by YusufYeksan Yazıyı Oku
    Baharın gelmesi için ilk çiçeğin açması gerekir diyorum
    Ky nin en büyük hatasi bu malesef.Beni anlayabilmeniz icin sayfanin baslarinda ki yorumumu okumaniz gerekiyor.2.50 den itibaren bu dediginiz çicek bekleniyor.Ve ben gecen hafta sunu yazdim bu hissede asla malla uyumayin.Yani aldiginizi ayni gun vermezseniz bir gun sonra uzuncu olmaya baslarsiniz ;) Herkes vurgun icin girmisti ;)

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Hayellerle yürüseydi keske borsa.Malesef operasyonu yapti adamlar.Alan ky zararina satislari yapana kadarda mali vermeye devam edecektir.Ky de mal bitince hisseyi herkes unutunca isterse 10 liraya cikartir bu isler boyle malesef.
    Görüşüşünüze katılıyorum....Üst kademelerden alan arkadaşlara Rabbim sabır versin al sat becerebilirlerse zararlarını aşağı çekerler....Bu tür speklerin malesef acımaları yok patronlarla hareket ederler.....

Endeksin yükselişi bankalarla oluyor özellikle Garanti yi alıyorlar.....diğer hisseler bönbön bakıyor....Tabi ayın 25 de Merkez bankası faiz indirimi yaparsa en çok bankalara yarıyor....

4. 100 bin endeks,, tebrikler derass

5.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    100 bin endeks,, tebrikler derass
    Endekse takilmayin.-3 de olsa buralarda olacaktı.Hisse yatirimciya buralar dip mesaji vereceği icin 2.01-2.10 arasinda kapanislar yaparak yatirimci cekmeye calisacaktir

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Endekse takilmayin.-3 de olsa buralarda olacaktı.Hisse yatirimciya buralar dip mesaji vereceği icin 2.01-2.10 arasinda kapanislar yaparak yatirimci cekmeye calisacaktir
    buradan güven vermez. ya 180 yapıp ölücüleri çeker ordan da mama bulamaz. ya da güven sağlamak için halka arz fiyatı civarına çekip oralarda yataya bağlamalı.. yoksa 2den niye gelsin ky..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

saatlik sıkıştı, tepki gelebilir..

210 211
    53 13
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,043
    haydi ağa sen bir işi yarım bırakmazsın kanımca!
    http://share.matriksdata.com/share.a...07171641040572
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 83/278 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •