Sayfa 84/278 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 665 - 672 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    buradan güven vermez. ya 180 yapıp ölücüleri çeker ordan da mama bulamaz. ya da güven sağlamak için halka arz fiyatı civarına çekip oralarda yataya bağlamalı.. yoksa 2den niye gelsin ky..
    Sen olsan 2.66 dan 2 cekmis sonra 2.66 ya bir daha gelmis hisseyi alir misin ? Ben almam birde 2.66 ya cekmem icinde en az 5-6 milyon lot toplamam lazim bu tooladigim lotu kactan satacam ?

2. Sermaye Piyasası Kurulu hem şirkete hemde halka arzı gerçekleştiren Meksa Menkul Değerler'e okkalı bir ceza kesmeli ki bundan sonraki halka arzlarda bu gibi durumlarla karşılaşılmasın. Maalesef bizim ülkemizde SPK yatırımcıyı korumuyor.

3. halka arzdan alanlara satma fırsatı vermeden bastılar aşağıya...

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Sen olsan 2.66 dan 2 cekmis sonra 2.66 ya bir daha gelmis hisseyi alir misin ? Ben almam birde 2.66 ya cekmem icinde en az 5-6 milyon lot toplamam lazim bu tooladigim lotu kactan satacam ?
    ben olsam asıl bu hisseyi alırdım; öyle olsa tabi. şirketine değer veriyor arkasında derdim.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

teknikçiler değerlendirme alalım lütfen
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

6.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    ben olsam asıl bu hisseyi alırdım; öyle olsa tabi. şirketine değer veriyor arkasında derdim.
    Cok farkli dusunuyoruz.Birincisi patronda para yok hisse yukselse bile bunu patron degil baska birisi almis olacak ikincisi hissesine sahip cikacak adam fiyat garantisi verirdi halka arzda aklinizda olsun her zaman.Fiyat garantisi olmayan hicbir hissenin halka arzina girmeyin ;) Smarr-coem bakin bunlara fiyta garantiliydi ki iki sirket baba sirket olacak onunuzde ki 5-10 yil icinde .Burda gunlukcu olun bak mesela ben bugun aldim 2 kademe duserse satarim aksama cikarsa gene satarim.Malla asla uyamam kapanista ;)

7. 2.10 verdim gitti gözu karartmis yarin 2.07 den bir daha alacaz

8. Yapanın yanına kar kaldığı sürece bizi daha çok öperler...

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/278 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •